Anna Lesko, primul mesaj după ce a născut

Anna Lesko devenit duminică mămica unui băieţel. Vedeta a transmis luni şi primul mesaj pentru fanii săi după ce a născut, însă nu a postat nicio fotografie cu bebeluşul.
Alina Costache
31 mart. 2014, 18:06
Anna Lesko, primul mesaj după ce a născut