Antrenorii Barcelonei, loviţi de BLESTEM. Luis Enrique a fost operat de URGENŢĂ

Noul antrenor al echipei de fotbal FC Barcelona, Luis Enrique, a fost operat de urgenţă de apendicită acută, iar operaţia a decurs bine, a anunţat luni clubul spaniol.
Daniel Spătaru
09 iun. 2014, 17:27
Antrenorii Barcelonei, loviţi de BLESTEM. Luis Enrique a fost operat de URGENŢĂ

Luis Enrique a fost numit recent în funcţia de antrenor al grupării FC Barcelona, însă nu a apucat să facă primul antrenament cu jucătorii grupării catalane, el fiind internat de urgenţă în spital.

În vârstă de 44 de ani, noul antrenor al catalanilor a fost diagnosticat cu apendicită acută şi operat de urgenţă. „Intervenţia s-a încheiat în mod satisfăcător şi el va putea putea părăsi spitalul zilele următoare”, se arată într-un comunicat al grupării blaugrana, însă ştirea a stârnit emoţie în rândul suporterilor Barcelonei, dispariţia lui Tito Vilanova, pe 25 aprilie, fiind încă vie în memoria lor.

Luis Enrique l-a înlocuit pe argentinianul Gerardo Martino, care a demisionat după un sezon în care catalanii nu au câştigat niciun trofeu major.

DailyBusiness
Sorin Grindeanu: „PNL dă premierul până în 2027. Noi ne ținem de protocol”
Spynews
Gina Chirilă, adevărul dureros despre divorțul de Bogdan Vlădău! Prin ce durere a trecut: "Spartă în bucăți..."
Fanatik.ro
Fotbalistul care l-a invitat pe Gigi Becali la nunta sa, dar s-a trezit cu ochii în soare. Motivul pentru care patronul FCSB nu a mai ajuns la eveniment
Capital.ro
Regulă pentru românii care au centrală termică. Locul unde nu se poate monta. Se păstrează o distanță de 60 centimetri
Playtech.ro
Cât primește un medic de gardă pe lună în 2025: exemple pentru rezidenți, specialiști și primari
Adevarul
„Ruşii îşi omoară propriii soldaţi”. Cum acționează călăii din armata lui Putin
wowbiz.ro
BREAKING NEWS! Sedativul pe care Ștefania Szabo și l-ar fi injectat înainte să moară ar fi cel care i-a adus sfârșitul și lui Michael Jackson. Ies la iveală NOI detalii absolut ȘOCANTE: „Într-o lună câte 32 de...”
Economica.net
Alertă în România după o mutare "perversă" a Rusiei
kanald.ro
Colegii doctoriței care și-a pierdut viața în camera de gardă fac mărturii sfâșietoare: „Plângea și o simțeam că nu mai poate, a spus că vrea să își dea demisia”
iamsport.ro
Mori de râs! Șumudică e influencer! Vezi cum endorsează un restaurant
MediaFlux
Urmează o schimbare bruscă de vreme. ANM face anunțul neașteptat
stirilekanald.ro
Șocant ce au găsit polițiștii lângă trupul neînsuflețit al doctoriței Ștefania Szabo
substantial.ro
Confidențialitate și profesionalism în activitatea unui detectiv Timișoara