Anunţ bombă în televiziune, pleacă din Antenă. Anunţul a fost făcut pe pagina de Facebook

Noul sezon al emisiunii “Agenției VIP”, difuzat live din 27 august, de la ora 22:45, este unul presărat cu numeroase surprize pentru telespectatori. Cristi Brancu va avea o nouă colegă frumoasă și talentată, pe actrița Majda Aboulumosha.
Alina Costache
24 aug. 2018, 14:41
Anunţ bombă în televiziune, pleacă din Antenă. Anunţul a fost făcut pe pagina de Facebook

Fosta prezentatoare de la „Agenției VIP” a postat un mesaj emoționant pe o rețea de socializare în care a mărturisit că, într-adevăr, toamna lui 2018 vine cu multe schimbări, printre care și plecarea emisiunii pe care o modera cu prezentatorul Cristi Brancu. Bianca Sârbu a dezvăluit unde o pot vedea fanii, dar și că în viitor, ea va reveni pe sticlă.

„Dragii mei prieteni, doresc sa va informez ca aceasta toamna vine pentru mine cu cateva schimbari, dar si cu multe provocari si proiecte noi. Colaborarea mea cu emisiunea «Agentia VIP» a luat sfarsit si vreau sa multumesc intregii echipe si lui Cristi Brancu,care m au facut sa ma simt ca intr o famile,de la care am acumulat experienta si foarte multi prieteni noi! Tuturor celor care m au sustinut si apreciat,le promit ca drumul meu in televiziune nu se sfarseste aici, iar pana la revenirea mea pe sticla, intr-un proiect nou, care sa se muleze pe stilul si personalitatea mea, le dau intalnire din septembrie in spectacolele de revista ale Teatrului de Revista C tin Tanase, la evenimentele mele private alaturi de band ul meu,dar si in alte proiecte muzicale si artistice,cu care va voi tine la curent pe pagina mea de fb Bianca Sarbu dar si pe instagram, Bianca Sarbu.ro Multumesc Antenei Stars pentru colaborare,dar si pentru cel mai minunat lucru care mi s a intamplat datorita acestei televiziuni,intalnirea cu Bogdan Romanescu, sotul si iubirea vietii mele! Bianca Sarbu Romanescu va iubeste si nu uitati ca familia si iubirea sunt cele mai importante lucruri in viata… restul e telenovela”, este mesajul postat de Bianca Sârbu pe pagina ei de Facebook.

Cristi Brancu va prezenta noul sezon al emisiunii „Agenția VIP” cu actrița Majda Aboulumosha.

DailyBusiness
Kremlinul: „Întreaga lume apreciază eforturile de pace ale președintelui Trump”
Spynews
Emilia Ghinescu, apel disperat. Întâmplarea care a întristat-o pe cântăreață: „Știu ce este în sufletul meu și al copiilor”
Fanatik.ro
Cristiano Ronaldo a provocat isterie într-un mall din Dubai: „Imaginați-vă asta la înmormântarea lui Jota”
Capital.ro
Călin Georgescu anunță că e gata pentru pedeapsă. SUA îi pot hotărî soarta: Declar public că-mi asum toate consecințele
Playtech.ro
Unde ninge de Revelion: prognoza meteo oficială pentru noaptea dintre ani
Adevarul
Proprietarii mașinilor de lux trebuie să depună declarația 216 la ANAF până pe 31 decembrie
wowbiz.ro
Boala cu care a fost diagnosticat Ion Drăgan. Artistul ar fi trecut prin mai multe operații dificile
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Doi iubiți și-au pierdut viața la 17 ore distanță unul de celalalt. Ambii erau pe motocicletă atunci când și-au dat ultima suflare
iamsport.ro
Un român a ajuns în locuiască în Coreea de Sud și a rămas efectiv șocat de ceea ce i s-a întâmplat
MediaFlux
Horoscop 2026. Zodiile care vor avea cel mai mult noroc în dragoste și bani
stirilekanald.ro
„Mama a trebuit să dispară”. Planul diabolic pus la cale de tânăra din Sibiu pentru a scăpă de cea care i-a dat viață. INCREDIBIL de ce
Superliga 2025 – runda finală: FCSB vs Rapid și alte 2 meciuri de top în weekend