ASA-PANDURII 0-2 în prima etapă din play-off. ASA, patru eliminaţi! VEZI CLASAMENTUL

ASA PANDURII 0-2. Pandurii au câştigat, luni, meciul cu ASA; de la Tg. Mureş, din prima etapă a play-off-ului. ASA a avut patru jucători eliminaţi!

07 mart. 2016, 16:53

ASA PANDURII 0-2. Meciul a fost unul extrem de tensionat și cu mulți nervi. Ambele goluri au fost marcate în a doua repriză. În minutul 49, Vasiljevic a deschis scorul cu o lovitură de cap din șapte metri. Scorul final a fost stabilit de Hora, care a transformat un penalty în minutul 73.

DETALII AICI Scene INCREDIBILE la meciul ASA-PANDURII. Patru ELIMINAŢI de la ASA, Mutu şi Săpunaru au sărit la bătaie VIDEO

ASA – PANDURII 0-2 (Vasiljevic 49, Hora 73p)- VIDEO

Cartonașe roșii: Țucudean (32), M. Constantin (65), Voiculeț (82) Ramiro Costa (83)