Asia Express 2024. Cele două greșeli majore din cauza cărora echipa Ioana State – Mane Voicu a pierdut în fața echipei Nicolai Tand – Sorin Brotnei

Asia Express 2024 și-a desemnat câștigătorii. Nicolai Tand și Sorin Brotnei au parcurs cu succes Drumul Zeilor și au devenit mai bogați cu 30.000 de euro.
Irina Dumitrescu
14 nov. 2024, 23:28
Asia Express 2024. Cele două greșeli majore din cauza cărora echipa Ioana State - Mane Voicu a pierdut în fața echipei Nicolai Tand - Sorin Brotnei

Asia Express 2024. Mulți dintre cei care au urmărit reality show-ul Asia Express i-ar fi văzut câștigători pe Ioana State și Mane Voicu. Conturile de socializare ale celor doi au fost tot timpul pline de comentarii apreciative la adresa lor. Din păcate pentru fanii celor doi, echipa câștigătoare a fost cea formată din Nicolai Tand și Sorin Brotnei.

Ioana și Mane au plecat din competiție mulțumiți că au putut face față cu succes atâtor provocări pe Drumul Zeilor, ajungând până în finală.

Citeste si Nicolai Tand și Sorin Brotnei, primele declarații după ce au câștigat Asia Express 2024. „Cred că am fost cei mai serioşi din competiţie”

Suntem foarte fericiți și mândri de noi și plecăm mai puternici din Asia Express!”, au spus Ioana State și Mane Voicu, care au ajuns la Irina Fodor în urma echipei adverse.

Asia Express 2024. Motivul pentru care Ioana și Mane au pierdut marele premiu

Două aspecte au făcut diferența între cele două echipe finaliste, scrie gândul.ro În finală, Ioana și Mane au pierdut minute bune chiar din startul cursei, când Nicolai și Sorin au avut noroc și au găsit primii mașina spre misiune.

Ioana și Mane au pierdut timp prețios pentru a doua oară în timpul misiunii de la temple, unde au înțeles greșit proba. Cei doi s-au așezat și au început să se roage, așteptând să se întâmple ceva, în timp ce Nicolai și Sorin au avut prezența de spirit de a fi atenți la sunetele scoase de călugării templieri.

Aceste două detalii i-au ajutat pe Nicolai și Sorin să-și păstreze avansul până la finalul cursei și să câștige, în cele din urmă, marele premiu.

Citeste si Câștigător Asia Express 2024. Cu ce traume s-a întors Nicolai Tand: ”O săptămână, Monica mea mă întreba dacă sunt bine”

Voi sunteți câștigătorii Asia Express sezonul 7 – Drumul Zeilor! Felicitări, dragii mei! 30.000 de euro oferiți de Kaufland sunt ai voștri, pentru că ați câștigat Drumul Zeilor!”, le-a spus Irina Fodor câștigătorilor, cărora le-a înmânat atât medaliile, dar și marele premiu al sezonului.

DailyBusiness
PSD declanșează criza guvernamentală. Miniștrii își dau demisia în bloc, iar Guvernul Ilie Bolojan, sub presiunea unei moțiuni de cenzură
Spynews
Betty Salam s-a întors la băiatul ei! Cum a apărut artista alături de Matthias
Fanatik.ro
Ce mănâncă, de fapt, Erling Haaland! A urcat pe primul loc în Premier League și are o dietă monstruoasă
Capital.ro
Se pregătește raționalizarea combustibilului. Avertismentul Suediei privind o criză energetică fără precedent: Suntem pregătiți
Playtech.ro
Subvenții noi în agricultură: Românii care cultivă usturoi şi cartofi primesc bani de la stat. Care este ajutorul financiar oferit fermierilor
Adevarul
Un animal ciudat a ieșit dintr-o pădure din vestul Ucrainei, aproape de granița cu România. Reacțiile apărute pe internet
wowbiz.ro
Dinu Iancu-Sălăjanu a fost plasat sub control judiciar! Primele imagini cu politicianul, după perchezițiile DNA
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
VIDEO Momentul în care o tânără de 28 de ani lovește cu mașina două femei aflate pe trecerea de pietoni, în Neamț
iamsport.ro
Dan Diaconescu, ofertă pentru Radu Banciu: ”Vă dau dublu cât câștigați! Mi s-a părut întotdeauna că sunteți o voce specială, aparte”
MediaFlux
Anunț major pentru românii care cumpără fructe și legume. Ce se întâmplă în piețe
stirilekanald.ro
Doliu în rândul medicilor. Doctorița care a salvat mii de copii a murit
NEWS ALERT Un camion a fost cuprins de foc pe autostrada A1, în Hunedoara