Au mers într-o excursie ROMANTICĂ în IBIZA, însă s-au întors în ţară cu 17 ani de ÎNCHISOARE. Ce a făcut cuplu

Un cuplu din Marea Britanie, plecat în vacanţă în Ibiza, a ajuns să petreacă aproape două decenii după gratii deoarece s-au împrietenit cu un dealer de droguri şi au ajuns să facă la rândul lor aceste activităţi pentru a câştiga bani.
Alina Costache
04 feb. 2015, 11:46
Au mers într-o excursie ROMANTICĂ în IBIZA, însă s-au întors în ţară cu 17 ani de ÎNCHISOARE. Ce a făcut cuplu

Leah Parkes, de 28 de ani, şi Charles Hendrie, de 30 de ani, au avut parte de o excursie romantică în Ibiza. În timpul acelei călătorii, ei s-au împrietenit cu Adib Asfour, un dealer de droguri de pe insulă, potrivit Mirror.

Citeşte şi Reacţia ciudată a unui CUPLU PERVERS după ce a fost prins că făcea SEX în BAIA unui BAR

Astfel, cei doi au început să vândă bilete la concerte şi droguri recreaţionale prietenilor din cluburi în Spania. Cu toate acestea, când s-au întors acasă, ei au vrut să pună la cale un plan prin care să vândă pastile de MDMA în valoare de un milion de lire petrecăreţilor britanici, însă au fost prinşi.

Timp de o lună, ei au pus la cale planul perfect pentru a vinde droguri, însă, într-un final, au fost prinşi cu 34 de kilograme de MDMA fiind condamnaţi la 17 ani de închisoare.

Citeşte şi Nokia 8210 a ajuns să fie telefonul preferat al traficanţilor de droguri

DailyBusiness
Roamingul în afara Europei te poate costa scump. Ce recomandă ANCOM
Spynews
Ce gest au făcut colegii Raisei, fetița omorâtă de polițist pe trecerea de pietoni, în ziua absolvirii. Mama ei a reacționat
Bzi.ro
Iulia Albu are casă de 1,2 milioane de euro, dar mobila e reciclată! „Unele piese le-am găsit la gunoi!”
Fanatik.ro
Mesajul lui Ion Iliescu pe care nu a mai apucat să îl facă public. Fostul președinte a pus la zid valul suveranist: „E toxic”
Capital.ro
Se elimină scutirea. ANAF află totul despre banii românilor. Decizie națională începând cu 1 iulie 2025
Playtech.ro
Penalităţi pentru întârzierea plăţilor la asociaţia de proprietari, în 2025. Cât dai în plus, de fapt
DailyBusiness
Câți bani a câștigat Cristela în 2024. Cu ce afaceri se ocupă soția lui Călin Georgescu
Adevarul
Cine este generalul poreclit „gorila“ care îl presează pe Trump să atace Iranul
wowbiz.ro
Ți se face pielea de găină! Mama Teodorei Marcu, distrusă de durere la aproape 3 săptămâni de când și-a pierdut fiica. Ipostaza sfâșietoare în care a fost surprinsă femeia
Spynews
Jador, adevărul despre drugtestul pozitiv din urmă cu o lună. Ce ar fi consumat, de fapt, manelistul: „Mi-a dat Bogdan...”
Spynews
Ozana Barabancea, testată pozitiv la COVID-19! Cum se simte cântăreața: „Să mă învăț să mai stau și acasă”
Evz.ro
Regretele și temerile lui Ion Iliescu. Sfaturi pentru românii care vor să aibă o viață lipsită de griji
Ego.ro
Ion Iliescu NU a purtat niciodată verighetă! Secretele căsniciei cu Nina Iliescu FOTO
Prosport.ro
Gigi Becali a luat decizia, după plecarea lui Nicușor Dan
kanald.ro
SUA eliberează, din nou, vize pentru tineri! Condiția pe care trebuie să o respecte studenții pentru a fi eligibili
Cancan.ro
Americanii sunt în stare de șoc! Cine ar fi, de fapt, femeia care se afișează la brațul lui Donald Trump: 'Melania îl detestă! Este doar o
Playsport.ro
Doi români au ajuns în cel mai mic oraș din lume, aproape de România. „Nu ne-a venit să credem ce am găsit aici”
Capital.ro
Se pune limită la apă! Decizia intră în vigoare începând cu noaptea de 19/20.06.2025
StirileBZI
Câți bani pot să scoată românii de la bancomat în 2025. Băncile au impus noi limite!
Prosport.ro
„Cea mai frumoasă femeie pe care am văzut-o”, implicată în afacerea de 150.000.000 de euro
stirilekanald.ro
Doliu în lumea medicală din România! A murit la doar 33 de ani pe tura de gardă
Se dau bani în plus la pensie pentru o anumită categorie de seniori: Anunțul făcut de ASF
MediaFlux
Lovitură pentru toți pensionarii: până la 350 de lei tăiați din pensie în 2025
Shtiu.ro
CE ASCUNDE ultima CIFRA a CNP-ului? Dacă ai 3 sau 8 însemană că...
Puterea.ro
19% sau 21%? Majorarea TVA între promisiuni politice, riscuri economice și nevoia de reformă