Bebeto, fiul Anamariei Prodan, hotărât să-și împlinească un mare vis. La 15 ani, deja câștigă primii lui bani. „Am început o afacere cu mama”

Bebeto a povestit recent ce planuri are în perioada următoare și cum arată viața lui la vârsta de 15 ani.
Filip Stan
05 sept. 2024, 08:27
Bebeto, fiul Anamariei Prodan, hotărât să-și împlinească un mare vis. La 15 ani, deja câștigă primii lui bani.

Bebeto, fiul Anamariei Prodan și al lui Laurențiu Reghecampf, are doar 15 ani, dar deja a început să fie independent financiar, după ce a început o afacere alături de mama lui. Impresara e foarte mândră de fiul ei.

Citește și Andreea Berecleanu a suferit de sindromul „cuibului părăsit”: „Fiica mea nu a mai vorbit cu mine”

„Recent, am început o afacere cu mama, mi-am cumpărat niște pantaloni și îi vând, dar încerc mai multe lucruri să fac bani acum, dacă merge până voi crește mai mare, dacă nu, voi încerca altceva. Trebuie să găsesc ceva care merge bine. După trebuie să vorbesc cu mama, să-i spun ideea mea și poate mă ajută. Eu cred că de când sunt mic știu ce vreau să fac”, a mărturisit Bebeto.

Bebeto, încrezător în visul lui de a deveni un mare fotbalist

Adolescentul știe deja foarte bine ce își dorește să facă mai departe în viață. Încă de când era mic își dorea să fie fotbalist, iar acest vis al său nu s-a schimbat nici acum. Pe lângă sport, însă, ar vrea să mai aibă și alte surse de venit.

„Cred că sunt aceeași persoană de când sunt mic, nu prea m-am schimbat. Știu că vreau să ajung fotbalist, e singurul lucru pe care vreau să-l fac. Sunt unii copii care nu știu ce vor să facă, eu, de când sunt mic, am o idee cu care vreau să merg mai departe, dar mă gândesc ce pot să fac după fotbal sau în timp. Pentru că sunt mulți jucători de fotbal care au hainele lor, de la linia lor de haine. Dar mie nu-mi place neapărat să scrie numele tău mare pe ele, îmi plac lucrurile simple. Avem aceleași idei în alte stiluri. (Nr. El cu sora lui, Rebecca).”, a mai spus Bebeto.

Citește și Ilona Brezoianu a făcut anunțul despre copil, la o lună de la nuntă: „Mi-ar plăcea să fie fetiță”

DailyBusiness
RO-Wine: Vinuri din 15 țări și trei zile în care Bucureștiul devine, din nou, capitala vinului internațional
Spynews
Iubita lui Andrei Ștefănescu a împlinit 37 de ani! Ștefania Ducă a sărbătorit alături de prezentator și de fiul acestuia
Fanatik.ro
De câte ori s-a băgat Mihai Rotaru peste antrenorul Craiovei: “De 3 ori în 13 ani!” Patronul Universității a dezvăluit ce discuții a avut cu tehnicienii
Capital.ro
Lege la bloc în toată România. Proprietarii de apartamente, obligați la plată. Vecinii pot obține despăgubiri zeci de mii de lei
Playtech.ro
Cât câştigă o menajeră în Bucureşti. Salariul poate depăşi 10.000 de lei în anumite condiţii, în 2026
Adevarul
SURSE Cei trei tehnocrați din mintea lui Nicușor Dan. De ce ezită președintele
wowbiz.ro
Răsturnare de situație în cazul crimei din Bihor! Tatăl Alisiei a făcut publice ultimele mesaje ale adolescentei ucise: „Nu mă lasă în pace”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Boala care bagă spaima în părinți. Spitalele din România înregistrează tot mai multe cazuri în rândul copiilor
iamsport.ro
”A zis că retrogradează și a plecat”. Prunea s-a dezlănțuit la adresa unui antrenor român: ”Bă, băiatule, eu nu te-aș mai lua niciodată! Cum să pleci când arde casa?!”
MediaFlux
DIGI, anunț pentru toți clienții din România! Decizia a venit după șapte ani. Intră în vigoare de miercuri, 27 mai
stirilekanald.ro
Moscova, sub asediul dronelor, cu câteva zile înainte de mega-parada lui Putin. O clădire de lux, lovită în plin
PSG – Bayern și Atletico – Arsenal se joacă azi și mâine. Cote 1×2, antepost și ponturi