Bianca Drăguşanu, înşelată de Victor Slav cu fosta lui Cătălin Cazacu, Ana? Cum a mirosit Bianca Drăguşanu amantlâcul

Co-prezentatorul Wowbiz i-a scris, la 3 dimineața, Anei, fosta iubită a lui Cătălin Cazacu, iar Bianca a aflat tot. Ce a urmat e fabulos.
Iulian Tudor
03 mart. 2018, 10:12
Bianca Drăguşanu, înşelată de Victor Slav cu fosta lui Cătălin Cazacu, Ana? Cum a mirosit Bianca Drăguşanu amantlâcul

După despărțirea de Cătălin Cazacu, Ana Roman a fost prezentă la emisiunea Wowbiz, care este moderată de Andreea Mantea și Victor Slav, scrie cancan.ro. Pe 14 februarie, de Ziua Îndrăgostițlor, la câteva ore după emisiune, mai exact la 3 dimineața, Victor s-a gândit să îi trimită un mesaj brunetei. O sursă apropiată de fosta iubită a lui Cazacu a dezvăluit că bruneta nu s-a putut abține și a împărtășit mai multor persoane faptul că Victor Slav a căutat-o, dar nu pur și simplu, ci cu dovezi, arătând și cuvintele pe care acesta i le-a scris. „Îmi pare rău pentru tine că suferi. Te apreciez, văd cât de mult suferi și cât ești de calmă”, este mesajul cu care Ana s-a lăudat la prietenele ei.

Citeşte şi Ultimele informaţii despre starea de sănătate a lui Victor Slav! Cum se simte prezentatorul după operaţia suferită

Potrivit aceleiași surse, la scurt timp, Bianca a „interceptat” SMS-ul trimis de iubitul ei. Prima reacție a lui Victor Slav ar fi fost: „Mamă, ce periculoasă!” (n.r. – referitor la Ana Roman), susținând că mesajul nu este integral și că nu a avut intenții ascunse, doar i-a mulțumit că a fost în emisiune, așa cum face cu toți invitații săi. Blondina s-a convins că Ana se lăuda doar cu o parte din mesaj, în momentul când Victor i-a arătat telefonul.

„Mulțumim că ai acceptat să vii la emisiune. Îmi pare rău pentru tine că suferi. Te apreciez, văd cât de mult suferi și cât ești de calmă”, este mesajul complet, pe care Victor Slav i l-a trimis brunetei.

După o lungă perioadă de căutari, fosta iubită a sportivului de la Exatlon s-a mutat singură și a început o viață nouă, departe de lucrurile care îi aminteau de Cătălin Cazacu. „Am găsit casa printr-o agenție imobiliară. Am căutat casa potrivită aproximativ o lună și până să ajung la ea am vizionat foarte multe apartamente. E într-o zonă centrală, în zona pe care o căutam. E o casă primitoare, frumoasă și foarte cochetă. Dacă nu insistam atât de mult pentru zona aceasta, probabil, aș fi gasit ceva mult mai repede. Mi-am aranjat totul și sunt foarte bine”, a declarat Ana Roman.

DailyBusiness
George Simion îi cere lui Nicușor Dan să desemneze de urgență un premier și solicită plecarea lui Ilie Bolojan de la Palatul Victoria
Spynews
Cât costă ceasul cu care Dorian Popa a strâns deșeuri în București. A început munca în folosul comunității: ”Mă vede cine trebuie”
Fanatik.ro
El este premierul care i-a băgat în ceață pe Ilie Bolojan, Adrian Veștea sau Sorin Grindeanu! A plecat să vadă meciul, deși țara e în plină alertă de incendii
Capital.ro
Lege la bloc pentru familiile cu copii mici. Obligație pentru părinți. Se notifică Asociația de Proprietari în 10 zile în acest caz
Playtech.ro
Topul școlilor cu cele mai mari medii la Evaluarea Națională 2026. Două colegii împart primul loc
Adevarul
Bryan Johnson, antreprenorul care investește milioane pentru a-și prelungi viața, diagnosticat cu o boală incurabilă
wowbiz.ro
Armin Nicoară, filmat în timp ce încerca să sărute o altă femeie! Saxofonistul s-a ales cu un val de critici: „Să îți fie jenă!”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
BREAKING NEWS O femeie din Tulcea și-a găsit sfârșitul pe o bancă, după ce a fost acroșată de o mașină ajunsă pe trotuar. Șoferul ar fi vrut să evite un alt autoturism
iamsport.ro
Atac dezlănțuit: ”Dacă eram rahatul de Messi, mergeam la mormântul lui Maradona și îi puneam cele 8 Baloane de Aur ale mele acolo!”
MediaFlux
ANAF începe să verifice toate veniturile românilor. Antifrauda a primit undă verde pentru controale
stirilekanald.ro
Probleme cu stomacul? Digestia dificilă...
Masaj de cuplu la Soul Masaj București: de ce aleg cuplurile experiențe la salon în locul unei seri acasă?