Bianca Drăgușanu, răspuns arogant oferit unui fan, după despărțirea de Gabi Bădălău: „Nu m-aș putea îndrăgosti de un bărbat dacă nu conduce o mașină mai șmecheră ca a mea”

Bianca Drăgușanu ne-a obișnuit deja pe toți cu viața ei de lux și cu răsfățul în locații exclusiviste. Vedeta a recunoscut recent că nu ar putea să iasă cu orice bărbat, doar cu cei care au mai mulți bani decât ea.
Alina Costache
07 iun. 2024, 16:52
Bianca Drăgușanu, răspuns arogant oferit unui fan, după despărțirea de Gabi Bădălău:

Bianca Drăgușanu a spus fără nicio reținere că ea nu ar ieși cu un bărbat care conduce o Skoda Octavia. Vedeta a spus, în emisiunea lui Mihai Ghiță, „În oglindă”, că nu ar putea ajunge să se îndrăgostească de un bărbat cu o situație financiară care e sub a ei fiindcă nu ar putea să-și construiască un viitor împreună.

În cadrul emisiunii „Fiță cu Adiță”, difuzată pe canalul de YouTube „theXclusive”, vedeta a fost provocată de gazda show-ului să se plimbe împreună într-o Skoda Octavia. Bianca a acceptat provocarea.

Citește și Florin Salam a fost internat de urgenţă: „Are probleme grave de sănătate cardiace. Luni va fi supus unui control mai amănunțit”

Apoi, un fan a întrebat-o pe vedetă dacă are vreo șansă să se încadreze în standardele ei având o Dacia Duster.

„Nu pot și mi-ar fi greu! Și nu vreau să te mint că m-aș putea îndrăgosti de un bărbat cu Skoda Octavia, că înseamnă că ceva nu merge acolo, dacă nu conduce o mașină mai șmecheră decât a mea. Dacă el la 40 de ani nu are casă, nu are mașină, nu are afacere, nu are ceva construit, păi înseamnă că nu ai minte în cap.”, a declarat Bianca., în cadrul podcastului „În Oglindă”.

Bianca a mai spus că nu mașina e neapărat problema, ci faptul că nu are destul spațiu în Skoda Octavia și nu este genul la care ea ar visa.

„Eu nu am nicio problemă, mașina e mișto, doar că nu e pentru mine. Eu sunt o femeie înaltă și am nevoie de spațiu. Am bagaje, am copil, am cățel, am nepot, am soră, car tot timpul. Mașina chiar e mișto. Eu vreau să îi fac mamei mele cadou de ziua ei o Skoda Octavia. Nu sunt mocangistă, adică am bani să o cumpăr. Nu am o problemă, dar nu e genul meu de mașină.”, a mărturisit Bianca.

Citește și Iubitul Mihaelei Rădulescu și-a îndeplinit marele vis! Cum arată mașina de sute de mii de euro pe care și-a cumpărat-o Felix Baumgartner. ”Este perfectă”

DailyBusiness
CCR: Pensiile speciale ale magistraților vor fi reduse
Spynews
Cum se antrenează Emil Rengle și Alejandro pentru Eurovision 2026: ”Vrea să mă trezească noaptea să repetăm”
Fanatik.ro
Detalii neștiute despre vizita lui Mircea Lucescu la clinica din Belgia: “Este un doctor român! Una dintre somitățile medicinei mondiale”
Capital.ro
Dorin Cocoș spune adevărul despre Elena Udrea. Fostul soț a recunoscut după 13 ani de la divorț: Ea mi-a zis
Playtech.ro
Mesaje scurte și romantice de Dragobete 2026 pentru SMS sau WhatsApp
Adevarul
Noi detalii despre tânărul împușcat mortal de Secret Service după ce a pătruns pe proprietatea lui Trump de la Mar-a-Lago. „Nu ar fi rănit nici măcar o furnică”
wowbiz.ro
Cătălina și Dan sunt cei doi soți care au murit în cumplitul accident din Brăila! Fetița lor, de doar 6 anișori, va crește fără părinți
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
DOAMNE FEREȘTE, în ce hal au putut să moară! Marius și Daniel se întorceau spre casă atunci când mașina lor a... Vezi mai mult
iamsport.ro
Radu Naum l-a taxat pe Gigi Becali, după un nou derapaj la adresa arbitrei Demetrescu: ”Bagabonții n-au bun-simț, iar nebunii sunt nebuni”
MediaFlux
Sprijin de 1.000 de lei pentru pensionari, în două tranșe. Ministrul Muncii anunță măsurile sociale propuse pentru familii
stirilekanald.ro
Cum se calculează în 2026 impozitul pentru casă?
Cercei pentru ținute de seară: Cum să creezi un look sofisticat