Bianca Drăgușanu și-a parcat bolidul de 250.000 de euro pe un loc destinat persoanelor cu dizabilități, la scurt timp după ce a fost surprinsă pe contrasens

După cea fost surprinsă în timp ce conducea cu tupeu pe contrasens, Bianca Drăgușanu nu se dezice de obiceiurile sale din trafic. De această dată, vedeta a decis, cel mai probabil din comoditate, să parcheze pe un loc destinat persoanelor cu fizabilități.
Alina Costache
20 oct. 2024, 09:54
Bianca Drăgușanu și-a parcat bolidul de 250.000 de euro pe un loc destinat persoanelor cu dizabilități, la scurt timp după ce a fost surprinsă pe contrasens
Bianca Drăgușanu a parcat pe un loc pentru persoane cu dizabilități

Bianca Drăgușanu nu are pic de rușine atunci când vine vorba să-și parcheze bolidul de lux în valoare de 250.000 de euro. După ce a luat-o pe contrasens, vedeta a fost suprinsă parcând pe un loc rezervat persoanelor cu dizabilități.

Recent, Bianca Drăgușanu a comis-o grav, încurcând traficul de pe o stradă din București, iar imaginile au ajuns și la Brigada Rutieră care a anunțat că va face o anchetă.

Citește și: Cristi Minculescu și-a transformat iubita în șofer personal. Tânăra are grijă ca solistului Iris să nu-i lipsească nimic

Bianca Drăgușanu, surprisă cu bolidul pe contrasens

Bianca Drăgușanu, care se afla la volanul unui Bentley Bentayga, conducea pe contrasens, pe linia de tramvau de pe Strada Lizeanu. Imaginile cu mașina care circula pe contrasens au apărut și în mediul online, iar Brigada Rutireră a anunțat vă va face verificări.

„Poliţiştii Brigăzii Rutiere fac verificări, în vederea stabilirii situaţiei de fapt şi luării măsurilor legale care se impun”, a transmis Brigada Rutieră.

„Ce faci? Unde te bagi așa? Păi dacă ești Bianca Drăgușanu te bagi pe contrasens? Păi vezi că ești pe contrasens! Dacă eram tramvai, ce făceai?”, a întrebat-o bărbatul care a filmat-o.

„În urma traficului epuizant din București, un șofer care a trecut mai aproape de mine, sau eu de el, eram foarte aproape unul de altul, a dat geamul jos și a vrut să mă insulte”, a fost răspunsul ulterior dat de Bianca Drăgușanu.

Citește și: Pasiunile lui Florin Mitroi: manelele și tramvaiele. Artistul și-a dorit de mic să fie vatman: „E o meserie care îmi place foarte mult”

„Faci asta pentru că ești Bianca Drăgușanu?”,  a mai întrebat șoferul care a filmat toată scena.

La care ea a răspuns: „Nu fac nimic ieșit din comun, sunt doar un șofer, nu sunt Bianca Drăgușanu, nu am greșit cu nimic”.

Vedeta susține că nu se afla pe contrasens: „Nu am încălcat nicio regulă de circulație eu, nu eram pe contrasens. Dacă te uiți atent pe filmări, eu nu eram pe contrasens, nu eram nici pe linia de tramvai. Era foarte aglomerat, el s-a apropiat foarte tare de mine și a dat și geamul jos și m-a luat peste picior. Sunt un șofer, mă bucur dacă se aude, eu nu am înjurat, nu am spus nimic”.

DailyBusiness
Propaganda comunistă prinde pe TikTok. 130 de milioane de vizualizări din doar 200 de postări
Spynews
Andreea Marin, despre cum și-a dat seama că suferă de depresie. Vedeta a făcut terapie
Fanatik.ro
Nicușor Dan a dat în judecată AEP după scandalul rambursărilor. Al doilea proces inițiat de președintele României în decurs de 5 luni
Capital.ro
Călin Georgescu se poate întoarce în forță. Greșeala care-l poate aduce iar la vârf: Nu fac decât să-l crească!
Playtech.ro
Interdicție de zbor până la 4 ani sau amendă de 20.000 de euro pentru pasagerii indisciplinați
Adevarul
Trump: „Suntem foarte aproape de un acord cu Ucraina”. Mesaj optimist de la Casa Albă privind finalizarea planului de pace
wowbiz.ro
Andreea Bălan a dat vestea bombă! Este știrea momentului în showbiz. Ea și Victor Cornea sunt în culmea fericirii
Economica.net
Cât va creşte euro, ce se va întâmpla cu preţurile, în decembrie şi în 2026
kanald.ro
Momentul în care plafonul dintre parter și etajul 1 se prăbușește, în urma deflagrației de la blocul din Buftea. Ce se întâmplă cu victimele
iamsport.ro
A plecat de la PRO TV, s-a făcut pompier și a fost primul om care a intrat în ”iadul” de la Colectiv: ”Scria «Mami» pe telefon în timp ce suna”
MediaFlux
Sistemul antidrone în Delta Dunării, funcțional în curând. Anunțul șefului forțelor terestre NATO
stirilekanald.ro
Anunțul momentului pentru români!
substantial.ro
Cum facem diferența între stres, burnout și sindromul de oboseală cronică