BOTOSANI STEAUA 0-1 în etapa a 4-a din Liga I

Publicat: Vineri, 31 Iulie 2015 22:11 // Actualizat: Sâmbătă, 01 August 2015 22:54 // Sursa: romaniatv.net

BOTOŞANI - STEAUA 0-1. Steaua s-a impus la limită, 1-0, în deplasarea cu Botoşani, din etapa a 4-a a Ligii I.

BOTOSANI STEAUA 0-1. Cele mai controversate faze s-au petrecut în repriza a doua. În min. 54, Batin l-a depăşit pe Toşcaşi a căzut în  careu, dar Tudor nu a dat penalty. Toşca l-a âmpins pe Batin, apoi a cîzut peste el în momentul şutului! În min. 57, Râpă atinge mingea cu mâna, la un şut al lui Croitoru, dar Tudor lasă din nou joculş să curgă!

Steaua s-a impus după golul lui Iancu, din minutul 2, marcat din lovitură liberă de la 20 de metri.

BOTOSANI STEAUA. Echipele de start

Botosani: Pleșca - Dimitrov, Ngadeu, Cucu, Acsinte - Vașvari, R. Costin - Batin, Croitoru, Martinus - D. Roman.
Rezerve: Iliev - Brata, Patache, Miron, Robertson, Cabrera, Neziri.

SteauaCojocaru - Rîpă, Carp, Toșca, Guilherme - Neagu, Tahar - Iancu, Enceanu, Grădinaru - Tudorie.
Rezerve: Niță - Filip, Sulley, Tade, Mihalcea, Alcenat, Tîrnovan.

loading...
1 Comenteaza // Vezi comentarii
        Citeste mai mult despre:
Alexandru Tudor BOTOSANI STEAUA Liga I
Daca ti-a placut articolul, urmareste RomaniaTV.NET pe   facebook facebook sau  twitter twitter.
31 iul 22:30
...STEAUA, programat, sâmbătă, de la ora 21:00, în etapa a 4-a din Liga I. Citește mai departe… Mai mult: romania tv ...