BRAVO AI STIL 30 MARTIE 2019 LIVE VIDEO ONLINE. Gala „Moulin Rouge” incendiară sâmbătă, cine părăseşte emisiunea cu scandal

BRAVO AI STIL 30 MARTIE 2019 LIVE VIDEO. Maurice Munteanu, sfat inedit pentru o concurenta: “Stai acasa si exerseaza coborarea de pe lustra, la tine, in sufragerie!”.
Daniel Spătaru
30 mart. 2019, 12:45
BRAVO AI STIL 30 MARTIE 2019 LIVE VIDEO ONLINE. Gala

BRAVO AI STIL 30 MARTIE 2019 LIVE VIDEO. Gala eliminatorie „Moulin Rouge”, de la ora 23:00, la „Bravo, ai stil!”

O noua provocare incepe astazi, de la ora 23:00, la Gala “Bravo, ai stil!”, pentru cele noua concurente ramase in competitie. Competitoarele s-au pregatit temeinic pentru aceasta seara, cu tinute senzuale, sexy, extrem de provocatoare, dar si cu momente artistice menite sa cucereasca juratii, dar si telespectatorii. 

Gala din aceasta seara, cu tematica “Moulin Rouge”, este una extrem de ofertanta, iar concurentele lupta pentru a dovedi ca isi merita locul in competitia stilului.

 French cancan-ul, dans emblematic Moulin Rouge, se pare ca ii da de furca concurentei Raluca, cu toate ca tanara a sustinut, in nenumarate randuri, ca are in “spate” o experienta, in lumea dansului, de zece ani. Momentul Ralucai insa, starneste reactii puternice, in randul juratilor. Mai cu seama, Maurice Munteanu o “desfiinteaza” pe concurenta, la momentul jurizarii.

“Mai tineti minte videoclipul Macarena? Era o fata draguta acolo, foarte, care mereu o lua in partea opusa! Fata aceea era preferata mea din videoclip! Asa a facut si concurenta”, o tachineaza Maurice, pe Raluca, la finalul reprezentatiei.

Tot juratul Maurice Munteanu continua seria observatiilor, in privinta tinutei/momentului concurentei, incheindu-si pledoaria, cu un sfat, adresat acesteia.

“Momentul tau m-a trimis cu gandul la o casa studenteasca, in care ploua prin acoperis! (…) Inceteaza cu coboratul asta din tavan, ca devii repetitiva! Iesi din! (…) Tinuta este slabuta! (…) Pantofii sunt atrocisimi, nu stiu unde i-ai gasit…i-as scoate din productie definitiv. (…) Am un singur sfat pentru tine:”, i-a transmis concurentei Raluca, juratul Maurice Munteanu.

Care au fost cele mai apreciate tinute si momente artistice din Gala, de catre jurati, si cine este concurenta care va parasi competitia stilului, aflati in aceasta seara, la Gala eliminatorie “Moulin Rouge”, la “Bravo, ai stil!”, incepand cu ora 23:00.

DailyBusiness
SUA introduc testarea pentru deficitul de testosteron în rândul militarilor de peste 30 de ani
Spynews
A fost găsit cuplul din București, dat dispărut pe Transalpină. În ce stare sunt Mihaela și Horațiu
Fanatik.ro
Lionel Scaloni, OUT de pe banca tehnică a Argentinei? A plecat în lacrimi din conferința de presă
Capital.ro
Poate angajatorul să te oblige să faci ore suplimentare? Ce prevede legea în astfel de situații
Playtech.ro
Greșeli pentru care poți rămâne fără permis de conducere în Grecia. O simplă parcare l-a lăsat pe un român fără dreptul de a conduce timp de două luni
Adevarul
De anul viitor, elevii ar putea fi puși să meargă la biserică pentru a fi evaluați la Religie. Expert: „O sursă generatoare de inechitate”
wowbiz.ro
Dragostea plutește la propriu pe litoral! Doi îndrăgostiți au transformat marea într-o scenă de film romantic. Turiștii prezenți s-au uitat de două ori
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Lucia și Constantin sunt cei doi soți care și-au pierdut viața în urma accidentului din Grecia, alături de bebelușul lor. Fiica de 8 ani este în stare critică
iamsport.ro
Ofertă de 8 milioane de euro pentru CFR Cluj! Cine vrea să cumpere clubul. Reacția conducerii
MediaFlux
Ce e interzis să faci pe 20 iulie! Sărbătoare mare în calendarul ortodox
stirilekanald.ro
Probleme cu stomacul? Digestia dificilă...
NetBet: o prezență licențiată neîntreruptă pe piața de iGaming din România