Brigitte Sfăt vinde casa primită de la Ilie Năstase. Cât cere soţia lui Florin Pastramă

Brigitte Sfăt s-a căsătorit cu Florin Pastramă şi a decis să facă un gest important de dragul noului său partener de viaţă. Mai precis, vrea să renunțe la casa de la malul Mării Negre, pe care a primit-o în dar de la fostul soț, Ilie Năstase.
Filip Stan
12 iun. 2019, 15:11
Brigitte Sfăt vinde casa primită de la Ilie Năstase. Cât cere soţia lui Florin Pastramă

Brigitte Sfăt a agăţat la balconul apartamentului său un banner, pe care este scris mesajul: „Vând apartament cu trei camere şi două băi, mobilat lux”, însoţit de numărul de telefon al proprietarei. Preţul pe care îl cere pentru apartament este de 150.000 de euro.

Florin Pastramă şi-a făcut bagajul şi a plecat de acasă. Cum a reacţionat Brigitte Sfăt

Brigitte Sfăt a primit de la fostul soț un apartament la gri, în valoare de 100.000 de euro, după ce a fost înşelată cu amanta Cici.

„Foarte tare apartamentul, dar este gol. Am venit doar să măsor. Să vedem ce avem. O baie cu duş, un living mare, wow, o bucătărie mică, sper să nu fie doar atât bucătăria, un dormitor mare, încă o baie şi încă o cameră pentru prietenii mei sau pentru copilaşi, să aibă atunci când vin la mare. A, şi el este persoana care mi-a făcut cadou acest apartament minunat, ca să-l iert pentru toate escapadele. Ce ziceţi, merită?”, spunea Brigitte Sfăt la momentul respectiv, într-o filmare postată pe Facebook.

DailyBusiness
Erdogan amenință Israelul cu intervenția: Tensiunile dintre Ankara și Ierusalim escaladează
Spynews
Fiica lui Sile Cămătaru, jignită în ultimul hal: “O găsim la vitrină…”. Cum a reacționat
Fanatik.ro
În așteptarea „bijuteriei” de 36.000.000 de euro, vechea polivalentă din România stă să cadă: „Un risc real pentru persoanele care îi pășesc pragul”
Capital.ro
Orașele din România care interzic centralele de apartament. Șef Garda de Mediu: Decizia este la nivelul primăriilor
Playtech.ro
Câte ore de muncă sunt prea multe pentru o zi bună. Pragul peste care scade fericirea angajaților
Adevarul
Propunerea inedită a României către Pfizer, pentru a „șterge” datoria de 600 de milioane de euro
wowbiz.ro
„Nu va mai avea cine să plătească pensiile”. Avertisment dur despre marea pensionare care poate bloca România
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Pensiile nu vor mai putea fi plătite? Avertismentul specialiștilor despre marea pensionare care va afecta sistemul din România
iamsport.ro
Nu Gică Hagi. FRF a negociat inițial cu un alt antrenor pentru postul de selecționer: ”A fost primul pe listă”
MediaFlux
Momentul Adevărului: PSD organizează, luni, consultarea internă extinsă. Grindeanu: Am făcut apel să dăm un vot rațional, nu emoțional
stirilekanald.ro
Rusia va plăti despăgubiri după ce a doborât un avion de pasageri cu 67 de oameni la bord
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj