Ca în filmele de groază: O fetiţă de 4 ani a fost UCISĂ, TRANŞATĂ şi FIARTĂ de propriul ei tată

Un bărbat, imigrant bulgar, şi-a ucis fiica de numai 4 ani din gelozie. Apoi i-a tranşat trupul şi l-a fiert până când nu a mai rămas aproape nimic din el.
Iulian Tudor
06 mai 2015, 10:23
Ca în filmele de groază: O fetiţă de 4 ani a fost UCISĂ, TRANŞATĂ şi FIARTĂ de propriul ei tată

Cu câteva zile înainte de Paşte, Ani Borisova, care era crescută de bunici în Bulgaria, a fost luată de tatăl său în Grecia, în vacanţă, potrivit România TV

În noaptea de 9 spre 10 aprilie, bărbatul a ucis-o pe micuţă în bătaie, potrivit poliţiei. Apoi i-a tranşat cadavrul şi a fiert bucăţile timp de două – trei zile, până când nu a mai rămas aproape nimic de ele. În cele din urmă a pus rămăşiţele în mai multe pungi de plastic şi le-a aruncat în mai multe tomberoane din Atena.

Citeşte şi Povestea înfricoşătoare a CRIMINALULUI CANIBAL. Bărbatul a fost condamnat la 18 ani de închisoare FOTO

Bărbatul a vândut apoi pătuţul şi jucăriile copilei unui român, pentru SUMA de 55 de euro.

În acest timp, mama copilei se afla în Germania, cu noul său iubit. Când femeia s-a întors la Atena, bărbatul i-a spus că Ani a dispărut.

Autorităţile au căutat-o zile la rând pe copilă, dar nu au găsit-o. Ofiţerii au descoperit, însă, în casa bulgarului urme de sânge. Analizele au arătat că acesta îi aparţinea fetiţei.

Poliţiştii l-au arestat pe bărbat. Acesta a susţinut că a găsit fetiţa moartă şi că, speriat că va fi acuzat de uciderea ei, i-a tranşat cadavrul şi l-a fiert.

Citeşte şi Româncă însărcinată asasinată în Italia. Femeia şi-a prevestit moartea. A făcut şi Testament VIDEO

Procurorii l-au pus însă sub acuzare pentru crimă. Ei cred că bulgarul, dependent de droguri, a omorât-o pe copilă din gelozie, pentru că mama ei voia să îl părăsească, iar noul ei iubit era bogat. La rândul ei, mama micuţei a fost acuzată de neglijenţă ce a dus la crimă. Ambii părinţi se află în arest.

DailyBusiness
Cine l-ar putea înlocui pe premierul britanic Keir Starmer, dacă scandalul legat de Epstein va pune capăt mandatului său
Spynews
Ultimele cuvinte ale lui Cătălin Măruță în calitate de prezentator al emisiunii! De abia a putut să vorbească de lacrimi
Fanatik.ro
Zeljko Kopic l-a lăudat după Dinamo – Universitatea Craiova 1-1: „Nu am știut că poate să fie atât de bun”. Decizie în cazul lui Kennedy Boateng
Capital.ro
Lege pentru românii care stau la bloc. Asociația de proprietari nu poate obliga proprietarii de apartamente
Playtech.ro
Poţi repara gardul comun pe propria cheltuială: ce scrie în lege, aşa scapi de amenzi
Adevarul
Povestea influencerului american mutat la Oradea, după ce soția sa româncă a fost deportată. „Nu plănuiam să trăiesc în SUA toată viața”
wowbiz.ro
Cine sunt victimele accidentului cumplit din Caraș-Severin. Un tată și cei doi copii ai săi au murit în impactul devastator
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Cântăreața de muzică populară Mihaela Cojocaru s-a stins din viață la 52 de ani: „Nu cred așa ceva”
iamsport.ro
”O firmă imensă” din România, în negocieri pentru preluarea Stelei: ”Am asistat la discuții”
MediaFlux
Ilie Bolojan se gândește la demisie. De ce e nemulțumit premierul
stirilekanald.ro
Moartea a făcut prăpăd în Caraș-Severin. Trei persoane au murit după ce un TIR și un microbuz s-au ciocnit violent
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj