Care a fost dorința Isabelei, de Paște. Oana Roman a rămas uimită: „Am fost atât de negativistă și de supărată”

Oana Roman își crește singură fiica, pe Isabela. După despărțirea definitivă de Marius Elisei, vedeta a declarat că bărbatul nu s-a mai interesat de fiica lor, nu o sună, iar fata este foarte afectată de lipsa tatălui ei.
Alina Costache
21 apr. 2025, 14:55
Care a fost dorința Isabelei, de Paște. Oana Roman a rămas uimită:
Oana Roman își crește singură fiica, pe Isabela

Oana Roman a rămas fără cuvinte când a auzit dorința fiicei sale, când a răspuns la întrebarea „ce îți dorești să faci de Paște?”.

„Isabela: Cel mai bine ar fi să fac Paștele cu familia și să fim cu toții la masă.

Oana Roman: Familia suntem noi două. Am și o altă formă de familie extinsă”.

Citește și: Oana Roman a răbufnit după ce nepoata ei Calina a devastat un apartament împreună cu iubitul ei: ”Am tolerat prea mulți ani această situație”

Oana Roman: „Am învățat că nu trebuie să disperi niciodată”

Fiica lui Petre Roman este foarte încrezătoare în forțele proprii și este oprimistă în legătură cu viitorul ei. Se focusează pe partea profesională și își dorește business-ul ei să aibă succes.

În afară de sănătate, care este clar cea mai importantă, dorința mea este ca acest proiect să explodeze în sus, să meargă ca o rachetă și să ajungă femeile din România să cunoască aceste produse care sunt realmente excepționale.

Îmi doresc să fie un mega succes, să ajungem cu ele și în afară și peste tot. Până la această vârstă, am învățat că nu trebuie să disperi niciodată și că atunci când ți se pare că totul s-a terminat, de abia atunci începe ceva frumos. În orice domeniu.

Disperarea și sentimentul ăla că gata, s-a terminat, este foarte nociv. Viața mi-a arătat că întotdeauna când am fost atât de negativistă și de supărată și am zis gata, atunci s-a întâmplat ceva care a făcut ca lucrurile să meargă mai departe foarte bine”, a mărturisit Oana Roman, pentru Wowbiz.ro.

DailyBusiness
Banca Angliei este așteptată să mențină dobânda la 3,75%, în ciuda scumpirii petrolului și gazelor
Spynews
Haziran, pusă la zid pentru că stă în chirie! Soția lui Luis Gabriel, replică acidă: „Când plătești câteva mii...”
Fanatik.ro
După Aymen Boutoutaou, FCSB mai pregătește un transfer de răsunet! Mihai Stoica: „E cel mai bun jucător care a venit în România!”
Capital.ro
Românii din această țară sunt direct vizați de aceste schimbări. În ce condiții vor putea ieși la pensie
Playtech.ro
Inflație sau devalorizare? Diferența pe care mulți români nu o înțeleg și cum îți afectează, de fapt, banii
Adevarul
Autostrada care va face uitată aglomerația de pe DN1 Sibiu - Brașov. Cum se lucrează pe șantierul A13 Sibiu - Făgăraș
wowbiz.ro
El este militarul în vârstă de 26 de ani găsit mort în pădurea Babadag. Fusese dat dispărut
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Un bărbat de 34 de ani și-a pierdut viața după ce și-a abandonat soția pe marginea unui drum din Italia. În mașină se afla și fiul lor de 9 ani
iamsport.ro
Se apropie sfârșitul pentru CFR Cluj! Ce decizie au luat toți jucătorii din lot
MediaFlux
ANAF trimite românilor decizii de impunere pentru banii câștigați. E vizată perioada 2021 – 2024
stirilekanald.ro
Femeie lovită de trăsnet când făcea plajă: „Soțul ei...
NetBet: o prezență licențiată neîntreruptă pe piața de iGaming din România