Cătălin Bordea, luat pe sus de polițiști. Imaginile au devenit virale. Ce se întâmplă cu celebrul comediant

După divorțul de Livia, Cătălin Bordea a ținut primele pagini ale ziarelor. Comediantul este iubit și apreciat de o mulțime de fani, însă, după despărțire, tot mai mulți internauți au empatizat cu el, iar acum îi sunt alături și îi urmăresc toată activitatea pe care o postează pe rețelele sociale.
Alina Costache
03 sept. 2024, 21:15
Cătălin Bordea, luat pe sus de polițiști. Imaginile au devenit virale. Ce se întâmplă cu celebrul comediant
Cătălin Bordea, luat pe sus de polițiști

Cătălin Bordea a reușit să își crească comunitatea online, pe lângă jobul de comediant, unde face furori de câte ori urcă pe scenă, acum, a devenit și actor. Recent, a postat mai multe imagini pe Internet, spre bucuria fanilor, care așteaptă cu sufletul la gură să vizioneze noul film de lungmetraj.

Citește și: Bomba momentului: „Doina Teodoru este noua iubită a lui Cătălin Bordea”! Partenera lui chef Scărlătescu a confirmat

Imaginile cu Cătălin Bordea încătușat au devenit virale

În ultimul timp, comediantul este foarte activ rețelele sociale, acolo unde împărtășește cu cei ce-l apreciază aproape tot ceea ce se întâmplă în viața sa. De câteva zile, se află pe platourile de filmare ale unui lungmetraj care va apărea în curând în cinematografe.

Bărbatul a a publicat pe Instagram câteva cadre de la filmări, acolo unde apare încătușat de oamenii legii, semn că actorul va juca rolul unui ”băiat rău”.

Comediantul îi poartă iubire veșnică bunicii sale, Aspazia

Nu de puține ori, Cătălin Bordea spune că a avut mereu o relație specială cu bunica lui, Aspazia, femeia care îi datorează totul. Bătrâna l-a crescut pe comediant și în prezent se înțeleg de minune.

Tot ea este cea care îi dă o lecție de optimism și putere nepotului, asta după ce bunica Aspazia a trecut printr-un episod mai neplăcut de curând.

Comediantul spunea mereu despre bunica Aspazia că ei îi datorează totul, căci este femeia care l-a crescut. Chiar dacă a trecut printr-un episod neplăcut, bunica Aspazia este optimistă și îi transmite aceleași valori și lui Cătălin Bordea.

De ce sunt eu cum sunt? Pentru că am fost crescut de femeia asta care tocmai a căzut, și-a spart capul și în timp ce e cusută, ea râde”, a scris Cătălin Bordea, pe Instagram.

DailyBusiness
Kremlinul: „Întreaga lume apreciază eforturile de pace ale președintelui Trump”
Spynews
Există sau nu cea mai bună grupă de sânge? Cine este predispus la înțepături de insecte, norovirus sau cancer
Fanatik.ro
Raportul CSAT ajunge în boxa acuzaților: judecătorul din dosarul Călin Georgescu – Horațiu Potra analizează excluderea probelor declasificate
Capital.ro
România poartă doliu. O țară întreagă își ia adio de la artiștii care ne-au făcut viața mai frumoasă. Îi vom păstra etern în inimi
Playtech.ro
Magazinele care îţi iau ambalajele SGR de acasă. Nu mai pierzi timp să le reciclezi şi primeşti imediat vouchere
Adevarul
Vestea „foarte bună pentru finanţele publice şi pentru economia României” anunțată de ministrul Finanțelor
wowbiz.ro
Boala cu care a fost diagnosticat Ion Drăgan. Artistul ar fi trecut prin mai multe operații dificile
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Doi iubiți și-au pierdut viața la 17 ore distanță unul de celalalt. Ambii erau pe motocicletă atunci când și-au dat ultima suflare
iamsport.ro
Fostul jucător de la FCSB a primit o ofertă interesantă, dar s-a speriat de Kalașnikovuri: ”Ajung în sicriu acasă!”
MediaFlux
Superstiții de Revelion. De ce este bine să nu te prindă Anul Nou fără bani în buzunar
stirilekanald.ro
Filmul complet al sinuciderii de la stația Crângași! Detalii crunte despre ce s-a întâmplat cu femeia de 36 de ani
Superliga 2025 – runda finală: FCSB vs Rapid și alte 2 meciuri de top în weekend