Cătălin Botezatu, despre relația Biancăi Drăgușanu cu Bădălău: „El are nevoie de ‘cohones’ mari”

Cătălin Botezatu o cunoaște foarte bine pe Bianca Drăgușanu, el a fost cel care a adus-o în lumina reflectoarelor. Cei doi au format un cuplu în urmă cu mai mulți ani, iar după despărțire, au rămas în relații foarte bune.
Alina Costache
03 sept. 2024, 20:02
Cătălin Botezatu, despre relația Biancăi Drăgușanu cu Bădălău:
Cătălin Botezatu o cunoaște foarte bine pe Bianca Drăgușanu

Cătălin Botezatu a vorbit despre actuala viață amoroasă a Biancăi Drăgușanu, cum vede el relația acesteia cu Gabi Bădălău, având în vedere istoricul de împăcări și despărțiri. Designerul este de părere că blondina are nevoie de un partener puternic, capabil să facă față temperamentului ei vulcanic.

Citește și: Cătălin Botezatu a vrut să se sinucidă din dragoste. Momente teribile pentru celebrul designer

Cătălin Botezatu o cunoaște foarte bine pe Bianca Drăgușanu

Bianca și Gabi Bădălău formează un cuplu de peste trei ani, însă despărțirile și împăcările sunt la ordinea zilei. Creatorul de modă spune despre Gabi Bădălău că trebuie să aibă „cohones” dacă și-o dorește pe vedetă lângă el.

Bianca este neastâmpărată de când o știu, dar așa îi șade ei bine. O mai ponderam eu când eram împreună.. S-a mai maturizat oricum și ea, e o femeie specială, prețioasă din toate punctele de vedere. E o nebunatică, dar eu nu vreau să o judec, că nu sunt în măsură.

Tot ce pot să mai spun este că bărbații din viața ei trebuie să fie puternici, să aibă răbdare și să știe că n-au cum să stăpânească fiara din ea. Gabi are nevoie de ‘cohones’ mari în relația cu ea. Nu e o femeie pentru oricine…”, a declarat Cătălin Botezatu, pentru Viva.ro.

Ce mașini de lux are Cătălin Botezatu

Cătălin Botezatu a declarat că preferatele lui sunt Audi și Porsche, având în momentul de față nici mai mult, nici mai puțin de trei mașini marca Porsche. De asemenea, creatorul de modă a avut și alte mașini de lux, printre care Ferrari și Rolls Royce.

Acum am vreo 6 mașini. Am avut numai Porsche și Audi. Am folosit Audi și Porsche mult, Ferrari, Rolls, Bentley. Nu îmi place BMW”, a precizat designerul.

În urmă cu ceva timp, a atras toate privirile atunci când și-a cumpărat o mașină cu interiorul roz. Acesta a declarat că și-a făcut-o cadou cu ocazia aniversării sale de 56 de ani pentru că și-o dorea foarte mult.

DailyBusiness
Scandal în Parlament pe legea integrității. USR, PSD și PNL și-au aruncat acuzații dure în plen
Spynews
O bătrână a izbucnit în plâns, după ce Poliția Locală i-a împrăștiat fructele și legumele pe trotuar, în Sectorul 1. Imagini revoltătoare
Fanatik.ro
Băiatul lui Ovidiu Stîngă a lăsat Olanda pentru România: „A venit aici la facultate. Fotbalul nu este pentru oricine”
Capital.ro
Se trece la poprirea conturilor bancare. Măsura îi vizează atât pe cetățeni, cât și firmele. Cine sunt cei vizați
Playtech.ro
Ce înseamnă „semidecomandat”, „nedecomandat” și „confort 2”. Detaliile care pot schimba prețul unui apartament
Adevarul
Sfârșit de vară cu delicii demențiale în bucătărie. Trei rețete românești de final de sezon care te fac „să lingi cratița și pe dosul afumat”
wowbiz.ro
Ea este doctorița moartă în accidentul din Târgu Jiu! Traversa strada atunci când a fost lovită de o mașină
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Jurnalista Brîndușa Armanca s-a stins din viață la 72 de ani. A format generații de ziariști
iamsport.ro
Schimbare istorică. Ion Țiriac: 'E trist că și la vârsta mea trebuie să fiu aici'
MediaFlux
Anunț major pentru România. Rusia atacă instalaţiile de energie electrică
stirilekanald.ro
UPDATE Zi decisivă pentru Călin Georgescu! Fostul candidat la prezidențiale află dacă va fi judecat pentru tentativă de lovitură de stat