Cătălin Botezatu, despre relația Monicăi Gabor cu Mr. Pink. Cum o tratează miliardarul pe iubita sa

Monica Gabor, fosta soție a lui Irinel Columbeanu, s-a stabilit în Statele Unite în urmă cu 10 ani și trăiește o frumoasă poveste de dragoste alături de Mr. Pink, iar Cătălin Botezatu a făcut dezvăluiri despre cum decurg lucrurile între ei.
Alina Costache
13 ian. 2025, 17:22
Cătălin Botezatu, despre relația Monicăi Gabor cu Mr. Pink. Cum o tratează miliardarul pe iubita sa

Cătălin Botezatu a vorbit, recent, despre relația pe care Monica Gabor, fosta soție a lui Irinel Columbeanu, o are alături de Mr. Pink. Cu toate că se spune că cei doi au devenit părinți, până acum, niciunul dintre ei nu a oferit detalii cu privire la acest subiect.

După divorțul de Irinel Columbeanu, Monica și-a găsit fericirea în brațele lui Mr. Pink. Cei doi au o viață plină în  America, iar recent s-a zvonit că bruneta ar fi născut pentru a doua oară.

Citește și: Ramona Gabor, fotografie de colecție cu Monica Gabor. Cum s-au pozat cele două surori când s-au întâlnit

Cătălin Botezatu: „A fost o surpriză pentru mine”

În  urmă cu ceva timp, Cătălin Botezatu a făcut o vizită în Beverly Hills, unde s-a întâlnit cu Mr. Pink. Creatorul de modă a dezvăluit că a fost surprins de modul în care acesta se comporta cu Monica, fiind extrem de atent la nevoile acesteia.

„Atunci când eu am mers la ei prima dată, în Beverly Hills, a fost o surpriză pentru mine să îl cunosc pe Mr. Pink și să văd cât de fericiți sunt și cât de mult se iubesc. Efectiv, îi purta o grijă exagerată, aș putea spune, iar ea era extrem de tandră, extrem de caldă, zâmbitoare, așa cum în ultimii ani în România și nu vreau să dau în nimeni pentru că am prieteni și aici, nu mai era. Ei bine, alături de el am văzut-o pe Monica înfloritoare, Monica liniștită, foarte tare (…) Și atunci când m-am întors am zis că Dumnezeu are grijă de oameni și Dumnezeu lucrează prin alți oameni pentru a-i face fericiți, iar Monicăi asta i s-a întâmplat”, a spus acesta, la Antena Stars.

Fostul om de afaceri Irinel Columbeanu ar fi aflat din presă că fosta lui soție a mai dat naștere unui copil. Ion Cassian, directorul azilului din Ghermănești, a dezvălui cum a reacționat acesta la aflarea veștii că Irinuca are și un frate.

Pentru Irinel nu este un secret. El știa încă de anului trecut că Monica a născut un băiat, aflase de la fostul lor naș de cununie. Mi-a și zis: «Mă bucur mult pentru Irinuca, fiica noastră, că acum are și un frățior». Dar și pentru Monica mi-a spus că se bucură, că o duce bine în America, lângă Mr. Pink, pe care, de altfel, l-a și cunoscut personal, în vizita lui peste Ocean.

Anul trecut, Irinuca a revenit singură în țară, ca să-și revadă tatăl, tocmai pentru că Monica tocmai devenise mămică. Bebelușul cred că are acum vreo 5-6 luni”, a spus Ion Cassian, patronul căminului de bătrâni din Ghermănești, pentru Click.

Citește și: Monica Gabor și Irinuca sunt în pericol? Zona unde locuiesc cele două este mistuită de flăcări, în urma unui incendiu. A fost emis și un ordin de evacuare

DailyBusiness
Rubio vizitează Bahrainul pentru a obține sprijinul liderilor arabi din Golf în legătură cu acordul de pace cu Iranul
Spynews
Ce mesaj a lăsat Mihaela, românca din Italia care și-a ucis fiica și apoi s-a sinucis. Dezvăluirile făcute de fratele femeii
Fanatik.ro
Cum l-a pierdut FCSB la marea rivală Dinamo: „E o investiție!”
Capital.ro
Se verifică banii din cont. Românii care intră în atenția ANAF. Se cer documente doveditoare
Playtech.ro
Criza schimbă tradițiile. Invitații renunță la nunți și aleg să își păstreze banii, se plânge o mireasă: „Caut nuntaşi, am nevoie de alţi prieteni”
Adevarul
CTP îl atacă pe Ilie Bolojan, după ce l-a susținut constant. Motivul supărării: promovarea liberalului Peiu, fost membru AUR și SOS, în funcția de șef al organizației Ilfov
wowbiz.ro
„Am început să plâng!” Florin Prunea, mărturisire emoționantă despre întâlnirea cu Dan Petrescu
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
BREAKING NEWS Un șofer a intrat cu mașina într-o mulțime de oameni, în Timișoara! Câte victime sunt
iamsport.ro
A răbufnit la adresa lui Gigi Becali, de ziua finanțatorului FCSB: ”La mulți ani... cu executare! E un hoț”
MediaFlux
Crește vârsta de pensionare din iulie 2026. Reguli noi și pentru pensionarea anticipată
stirilekanald.ro
Sorin Grindeanu premier, în locul lui Veștea
Știi care sunt cele 7 aspecte care fac diferența atunci când alegi un salon de masaj în București?