Ce a pățit Bianca Drăgușanu la biserică, după ce a aprins lumânări: „A apărut o babă sufocată”

Bianca Drăgușanu le-a povestit fanilor că a avut parte de o experiență neplăcută, când a mers la biserică, să aprindă niște lumânări. Vedeta spune că, de multe ori, se găsește câte o femeie mai în vârstă, care să îi atragă atenția cu ceva.
Alina Costache
04 mai 2025, 23:32
Ce a pățit Bianca Drăgușanu la biserică, după ce a aprins lumânări:

Bianca Drăgușanu a povestit pe rețelele sociale că a mers cu sufletul deschis la biserică, să aprindă o lumânare, dar s-a trezit criticată pentru modul în care a așezat lumânările. Vedeta le-a mai zis urmăritorilor săi că inclusiv ținuta pe care a purtat-o în biserică a fost una cât se poate de decentă și, cu toate astea, nu a scăpat de critici.

Să îmi explice și mie cineva. De fiecare dată când mă duc la biserică, am parte de câte o întâmplare memorabilă. M-am oprit să aprind și eu o lumânare astăzi, să mulțumesc pentru tot ce am, și de fiecare dată am parte de câte o întâmplare.

Nu vă imaginați că nu m-am dus acoperită sau conform bunului simț, pentru că așa merg. (…) Dacă intru în biserică găsesc câte o babă de asta sufocată, care se ia de părul meu, de buzele mele, de orice e al meu.

Acum m-am dus să aprind lumânări. Bineînțeles că baba din dotare s-a luat de mine că de ce nu pun lumânările în mijloc și de ce le pun într-o parte. Ce înseamnă asta?”, a declarat Bianca Drăgușanu, pe rețelele sociale.

Citește și: Bianca Drăgușanu merge la sala de fitness cu ținută de 100.000 de euro. Imaginile care au atras toate privirile

Ce intervenție estetică și-a făcut Bianca Drăgușanu

Bianca Drăgușanu este bine cunoscută ca fiind una dintre cele mai deschise vedete din România când vine vorba despre operațiile estetice. De-a lungul timpului, aceasta a vorbit sincer despre dorința de a ajunge în „cea mai bună variantă a ei” și a afirmat că nu intenționează să se oprească prea curând.

Recent, Bianca a făcut din nou o vizită la medicul estetician, dar nu pentru o transformare majoră, ci pentru o corecție minoră, dar esențială.

De data aceasta, vedeta a ales o intervenție simplă, dar importantă pentru aspectul ei: îndepărtarea unor alunițe pe care le considera inestetice. Mereu transparentă cu fanii, Bianca s-a filmat în cabinetul medicului și le-a explicat acestora ce se întâmplă.

Am scos niște alunițe inestetice”, a spus aceasta, în timp ce se afla pe patul de intervenție, zâmbitoare și relaxată, ca într-o sesiune obișnuită de beauty.

Chiar dacă procedura a fost una ușoară, Bianca Drăgușanu a demonstrat încă o dată că pentru ea fiecare detaliu contează și că estetica nu presupune doar schimbări radicale, ci și corecții subtile care contribuie la look-ul ei, pe care îl dorește impecabil.

DailyBusiness
Cât a ajuns să coste o franzelă albă după majorarea TVA-ului. Șeful ROMPAN anunță noi scumpiri: ”Prețul pâinii va mai crește. Avem impozite mai mari de plătit”
Spynews
Insula Iubirii. George Jaguarul, dezvăluiri din viața personală. Ispita, vânată de femei înainte să participe la emisiune: "Miere pentru albine"
Bzi.ro
De ce s-a îmbrăcat în alb Mihaela Rădulescu la înmormântarea lui Felix Baumgartner: Care este semnificaţia spirituală ascunsă a acestei culori – GALERIE FOTO
Fanatik.ro
Primar din România, atacat de fostul edil al localității pe care o conduce: „Mi-e scârbă când te văd”. Video
Capital.ro
Doliu în televiziune. S-a stins cel mai cunoscut actor. Generații întregi l-au iubit și l-au urmărit
Playtech.ro
Ce religie are Ion Iliescu și cum a răspuns la întrebarea „Credeți în Dumnezeu?”. Răspunsul care l-a costat milioane de voturi
Adevarul
Lebensborn, iadul mamelor din Germania nazistă. Scriitoare: „Era o fabrică de carne umană“
wowbiz.ro
Anunț oficial! Cât vor fi bursele elevilor în anul școlar 2025-2026. Ministrul Educației a explicat care sunt criteriile de acordare: „Meritul trebuie să fie merit”
Evz.ro
Misterele alcoolului. De ce femeile se îmbată mai repede decât bărbații
Prosport.ro
FOTO. „Asta e artă”. Vedeta a renunțat complet la haine de ziua ei
kanald.ro
Cutremur în această după-amiază, în România! În ce zonă s-a produs seismul și ce magnitudine a înregistrat
Cancan.ro
Mariana, o româncă de 31 de ani, a fost împușcată mortal! Călău i-a fost chiar bărbatul pe care voia să-l ajute
Capital.ro
Umilință cruntă pentru Călin Georgescu. Mihai Bendeac îl face praf: În ce grad poate să își bată joc de analfabeții funcțional
StirileBZI
Veste bună pentru pensionari! Cine nu plătește CASS, chiar dacă are pensie de peste 3.000 de lei
stirilekanald.ro
El este Dragoș, tânărul de 19 ani ucis de un șofer beat, în Galați. Era pe motocicletă, într-o coloană de mașini, când a fost lovit mortal de un autoturism
Ilie Bolojan a vorbit cu primarii despre scăderea cheltuielilor: „Statul român nu mai are capacitatea financiară să susţină în continuare cheltuielile actuale cu administraţia publică”