Cea mai „fierbinte” femeie arbitru din lume a oferit faza săptămânii în fotbal FOTO

Chiar dacă practică o meserie în care femeile sunt în planul secund, a ştiut să se folosească de atuuri şi să atragă toată atenţia. Este frumoasă, inteligentă şi arbitrează meciuri de fotbal. Visul multor microbişti.
Iulian Tudor
01 iul. 2019, 09:02
Cea mai

Ea este Fernanda Colombo din Brazilia, cea care este de meserie arbitru de fotbal, dar care este şi jurnalist sportiv în ţara sa natală, scrie spynews.ro. Frumoasa arbitru a oferit una dintre cele mai amuzante momente din sportul mondial, în urmă cu câteva zile.

Citeşte şi Dragostea nu ţine cont de sex ori naţionalitate. O suedeză şi o daneză au oferit momentul CM de FOTBAL FEMININ

Bineînţeles că imaginile au fost încărcate pe internet, iar faza a devenit virală. „Deranjată” de unul dintre fotbaliştii aflaţi pe teren, Fernanda l-a chemat la raport. A întins mâna spre buzunarul de la spate, acolo unde se ţin de obicei cartonaşele, însă cu alte gânduri. Nu a scos un cartonaş, ci un şerveţel cu care şi-a şters cu atenţie fruntea.

Momentul a fost gustat de toţi jucătorii aflaţi în teren, chiar şi de cel păcălit.

DailyBusiness
George Simion, între tortul Groenlandei și fursecurile României. Ce a declarat liderul AUR
Spynews
Răsturnare șocantă în cazul crimei din Timiș! Un adult ar fi fost implicat în uciderea lui Mario. Ce declarații a făcut unchiul victimei
Fanatik.ro
Negocieri în derulare! Dinamo, anunț uriaș despre trei jucători, inclusiv eroul Raul Opruț: „E o parte importantă din proiect”
Capital.ro
Update. Călin Georgescu, mesaj pentru toți românii: Sunteți obosiți de nedreptate. V-au sărăcit
Playtech.ro
Amenzile rutiere se transformă în permis suspendat în România, dacă nu le achiți la timp. Cât de repede trebuie să ajungi la Poliție
Adevarul
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
wowbiz.ro
Mario, adolescentul ucis în Cenei, și-a presimțit moartea?! Mesajele cutremurătoare pe care le-a postat pe internet înainte de tragedie: „Prietenul de azi, criminalul de mâine”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Ce substanțe ar fi consumat minorul de 13 ani înainte de a-i lua viața lui Mario, împreună cu ceilalți prieteni. Anunțul făcut de autorități
iamsport.ro
Gigi Becali l-a înjurat pe jurnalistul Silviu Tudor Samuilă: ”Era ceva cu Nuțu Cămătaru...”
MediaFlux
Dorian Popa a plâns în fața magistraților, în timp ce se judeca apelul în dosarul în care este acuzat de conducere sub influența substanțelor interzise. Ce s-a întâmplat în sala de judecată
stirilekanald.ro
Tatăl lui Mario, desfigurat de durere! Urlă și plânge și...
Top 5 sloturi Yggdrasil