Claudia Pătrăşcanu vrea să facă pace cu Bădălău: „Insist să stăm de vorbă”

Claudia Pătrăşcanu vrea să facă pace cu Bădălău. Cei doi se află încă în plin proces de divorţ şi se pare că nu se va termina prea curând. Cântăreaţa speră să se încheie divorţul şi să rămână într-o relaţie bună cu tatăl copiilor.
Alina Costache
22 iun. 2022, 11:37
Claudia Pătrăşcanu vrea să facă pace cu Bădălău:
Claudia Pătrăşcanu vrea să facă pace cu Bădălău

Claudia Pătrăşcanu vrea să facă pace cu Bădălău. Artista a mărturisit că încearcă de fiecare dată să stea de vorbă cu Gabi Bădălău pentru a ajunge la o înțelegere, însă atât el, cât și familia lui refuză să comunice, motiv pentru care şi procesul de divorţ durează de atâta vreme.

Citeşte şi: Claudia Pătrășcanu, amenințată cu bătaia de Gabi Bădălău. „Iubita mea e smardoaică, așa că stai cuminte!”

Claudia Pătrăşcanu vrea să facă pace cu Bădălău

‘Urmează și procesul joi, un alt termen, alte situații. Sper să fie ultimul. Nu cred că va fi ultimul pentru că este destul de dificil și complicat. Vreau să vorbesc doar de bine, restul vom vedea ce o să se întâmple, las instanța. Trebuia să se încheie acest divorț, însă de fiecare dată mai apare câte ceva și cumva trebuie să venim cu probe.

Se întâmplă câte ceva pentru că există un comportament al cuiva și cumva tot timpul mai dă cu stângul în dreptul. Eu de atâtea ori l-am chemat pe Gabi la discuții, am chemat toată familia la discuții, inclusiv ieri, astăzi… Insist să stăm de vorbă, să discutăm pentru că noi suntem doi oameni publici și copiii noștri au crescut și ar fi mai bine să ne punem la aceeași masă și să discutăm pentru că lucrurile au luat o întorsătură și dacă acest divorț tot continuă mai ies și alte lucruri la suprafață.

Cred că ar trebui ca doi oameni maturi să stăm la o masă rotundă și cumva să să se termine acest divorț. Nu sunt supărată, eu tot insist, eu sunt un om bun. Să fie pace și liniște pentru copiii mei și lui Gabi. Gabi trebuie să-și asume exact ceea ce face, să ia măsuri și să ia atitudine și să facă ceva cu comportamentul lui, cu viața lui, cu tot ce se întâmplă și să se gândească la copiii noștri.”, a declarat Claudia Pătrășcanu, la Antena Stars.

DailyBusiness
OpenAI pregătește lansarea unei versiuni ChatGPT pentru adulți. Ce caracteristici va avea noul model de chatbot
Spynews
Mama Mihaelei Rădulescu s-a stins din viață! Vedeta a revenit de urgență în România
Fanatik.ro
Cadoul primit de Leo Messi de la cea mai bogată familie din India. Valorează peste 1 milion de dolari
Capital.ro
Vladimir Putin este îndrăgostit. Liderul rus și-a recunoscut public sentimentele: DA!
Playtech.ro
Legea chiriașului fără contract. Ce drepturi ai dacă nu ai încheiat un contract
Adevarul
Ce îl așteaptă pe Zelenski în scenariul cel mai negru pentru Ucraina
wowbiz.ro
Veștile de care românii se temeau! Legea tocmai a fost publicată în Monitorul Oficial. Taxele și impozitele vor exploda începând cu ianuarie 2026
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Ei sunt Diana și George, cei doi soți care și-au pierdut viața în Bacău, după un impact violent dintre două mașini. Tânăra de 27 de ani era însărcinată
iamsport.ro
A fost bairam! Supărarea ține puțin în Oltenia: jucătorii au aruncat cu bani în lăutari după eșecul din Conference League
MediaFlux
România sare în aer! S-au anunțat prețurile gazelor în 2026
stirilekanald.ro
Profesoară de 31 de ani, înjunghiată mortal de un elev din clasa a VIII-a! Un copil de numai 4 anișori a rămas acum orfan
DOLIU! A MURIT! PEPE „drum bun printre stele”… vestea a venit ca un trăznet