Claudiu Keşeru, DUBLĂ de senzaţie pentru Al Gharafa VIDEO

Publicat: Miercuri, 11 Martie 2015 19:05 // Actualizat: Miercuri, 11 Martie 2015 19:06 // Sursa: romaniatv.net

Claudiu Keşeru face senzaţie în Qatar.

Claudiu Keşeru a recidivat după ce a marcat în etapa trecută, contra celor de la Al Khor, şi a reuşit o "dublă" în meciul contra celor de la Al-Shahaniya, scor 3-2. Keşeru marcat primul gol în minutul 22, când a deviat în poartă o centrare. Atacantul român a majorat scorul în minutul 52, după ce a rămas singur cu portarul advers.

Claudiu Keşeru a ajuns la trei goluri marcate în cele trei meciuri jucate în Qatar.