Clip romantic devenit viral pe internet! Cântărețul Harry Styles și-a întrerupt concertul pentru a lăsa un fan să-și ceară iubita de soție – VIDEO

Concertul lui Harry Styles din Lisabona a fost întrerupt pentru o cerere în căsătorie. Un tânăr și-a cerut iubita de soție, iar artistul britanic i-a împrumutat microfonul ca toată lumea să fie martora momentului special.
Alina Costache
03 aug. 2022, 21:58
Clip romantic devenit viral pe internet! Cântărețul Harry Styles și-a întrerupt concertul pentru a lăsa un fan să-și ceară iubita de soție - VIDEO

Harry Styles s-a oprit din cântat, în timpul concertului din Lisabona, și a făcut o pauză de câteva minute, după ce un tânăr i-a cerut microfonul pentru câteva momente. Cântărețul a fost de acord și a făcut ca tot publicul să audă cererea în căsătorie.

„Pot să îi cânt două versuri prietenei mele?”, l-a întrebat participantul la concert.

„În primul rând, de cât timp sunteţi împreună? Dacă e vorba de o relaţie de o săptămână, nicio şansă”, l-a întrebat Harry Styles.

„Suntem de mai mult de un an împreună!”, i-a explicat acesta.

Momentul simpatic a fost filmat și a fost urcat pe Instagram de unul dintre membrii echipei lui Harry Styles.

Odată ce a primit microfonul, tânărul din public a început să cânte câteva dintre versurile melodiei „Can’t help falling in love with you”, de la Elvis Presley, iar apoi s-a așezat în genunchi și i-a arătat inelul iubitei sale. Fără să stea pe gânduri, partenera acestuia a spus un clar să răspicat „da”, în aplauzele publicului.

Ulterior, cântărețul le-a urat felicitări și și-a continuat concertul din cadrul turneului „Love On Tour”.

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Vic on tour (@vic_ontour)

Clipul video a devenit viral pe Tik Tok. A strâns peste 8 milioane de aprecieri și peste 51 de milioane de comentarii din partea internauților.

Harry Styles, în vârstă de 28 de ani, este un cântăreț britanic devenit cunoscut după ce a participat la X Factor UK. Ulterior, a devenit membru al trupei One Direction, care s-a bucurat ani de zile de un succes incredibil la nivel mondial. În 2016, artistul și-a început cariera solo și și-a făcut debutul în cinematografie, a avut primul lui rol în filmul „Dubkirk”. Printre cele mai cunoscute melodii ale lui Harry Styles se numără „Sign of the times”, „Watermelon Sugar”, „Adore you”.

DailyBusiness
Cluj: Aproximativ 1.700 de posturi ar putea fi reduse în administrațiile locale
Spynews
Oana Ciocan nu-l mai vrea pe Jador în viața ei? Mesaj cu subînțeles: „Am renunțat...”
Fanatik.ro
Ultimele lovituri de milioane de euro pe care le-a dat Pescobar. „Vagoane de caracatiță”. Exclusiv
Capital.ro
Bani înainte de Paște pentru pensionari. Vor primi între 600 și 1.000 de lei. Florin Manole: Sunt 2,8 milioane de pensionari vizați
Playtech.ro
Două ţări europene caută muncitori pentru sezonul estival. Se dau salarii de 3.000 de euro, mesele şi cazarea fiind incluse
Adevarul
Destinația surpriză unde poți face o vacanță de o săptămână cu mai puțin de 300 de euro: atrage tot mai mulți turiști
wowbiz.ro
EXCLUSIV | Unde a ajuns mama biologică a Măriucăi, fetița adoptată de Luminița Anghel. Dezvăluiri controversate făcute de David Pușcaș: „Cerșește la Unirii”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Un copil de 10 ani și-a pierdut viața în Prahova, după ce mașina familiei s-a izbit violent de un TIR plin cu paleți
iamsport.ro
Incredibil! Ce i-a spus MM Stoica lui Gigi Becali după prima săptămână a lui Mirel Rădoi la FCSB: ”Gata, la revedere!”
MediaFlux
Donald Trump amenință statele NATO care nu îl ajută: „Laşi, ne vom aduce aminte!”
stirilekanald.ro
S-a dat lege! Miercuri e zi liberă!
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj