Clipe de coșmar pentru Diana Pârvu! Cât de grav este avariată, după ce a fost implicată într-un accident rutier: „M-am izbit cu capul, m-am speriat foarte tare”

Diana Pârvu nu are cea mai fericită perioadă din viață ei. Prezentatoarea TV a fost implicată într-un accident auto care a lăsat-o cu sechele destul de mari.
Alina Costache
27 aug. 2024, 18:26
Clipe de coșmar pentru Diana Pârvu! Cât de grav este avariată, după ce a fost implicată într-un accident rutier: „M-am izbit cu capul, m-am speriat foarte tare”
Clipe de coșmar pentru Diana Pârvu! Cât de grav este avariată, după ce a fost implicată într-un accident rutier: „M-am izbit cu capul, m-am speriat foarte tare”

Diana Pârvu este una dintre cele mai cunoscute prezentatoare TV de la Antena Stars. Recent, aceasta a fost implicată într-un accident rutier în București. Vedeta se îndrepta spre platourile de filmare pentru a intra în direct pentru emisiune, când mașina ei a fost lovită din spate de un alt autoturism. Accidentul s-a produs într-o zonă aglomerată, unde traficul era intens, circulându-se bară la bară.

Citește și: De unde vin banii lui Flick „Domnul Rimă”. Susținătorul din umbră care îi dă bani să trăiască în lux și opulență

Coform declarațiilor oferite în exclusivitate pentru Spynews.ro, Diana Pârvu a povestit că incidentul a avut loc într-un moment în care autoturismele din trafic se mișcau foarte lent. Conducătorul auto din spatele ei nu a respectat distanța regulamentară și a accelerat brusc, izbindu-se de vehiculul vedetei. În urma impactului, prezentatoarea a suferit o lovitură la cap, după ce s-a izbit de scaun, dar, din fericire, nu a fost rănită grav. Cu toate acestea, sperietura a fost destul de mare. Prezentatoarea nu a fost grav rănită, însă s-a lovit la cap de scaun.

Vedeta urmează să încheie o constatare amiabilă cu șoferul care a lovit-o. În ceea ce privește mașina sa, portbagajul și bara din spate au suferit daune.

„Eram în drum spre voi (nr. sediul Antena Stars) și eram bară la bară, nu ne mișcam. Domnul din spate a accelerat mai multe decât e cazul, nu a respectat distanța, nu știu ce a vrut să facă. M-a lovit din spate, m-am izbit cu capul de scaun, chiar m-am speriat foarte tare. Când am coborât, mașina mea e avarie, portbgajul înfundat, bara zgâriată și o să facem amibilă și m-am speriat foarte, foart tare. Nu știu ce făcea domnul în momentul în care a accelerat atât de tare, ținând cont de faptul că se mergea bară la bară”, a povestit Diana Părvu, în exclusivitate, pentru Spynews.ro.

În urma accidentului, mașina prezentatoarei a suferit daune semnificative, în special la nivelul portbagajului și al barei din spate. Vedeta a precizat că urmează să încheie o constatare amiabilă cu șoferul care a provocat accidentul.

Diana Pârvu a dorit să-și liniștească fanii și a publicat un mesaj pe rețelele de socializare, confirmând incidentu

„Am făcut accident în această dimineață, m-am speriat foarte tare”, a scris Diana Pârvu pe rețelele de socializare.

Citește și: Doliu în Biserica Ortodoxă Română. A murit un cunoscut preot, care era şi membru al al Uniunii Scriitorilor

DailyBusiness
Scandal în Parlament pe legea integrității. USR, PSD și PNL și-au aruncat acuzații dure în plen
Spynews
Mesajul emoționant transmis de mama Rebecăi, fetița din Bacău care și-a pierdut viața: „Îngerașul meu…”
Fanatik.ro
Catastrofă pe stadion! Un fotbalist a murit după ce a fost lovit de fulger. Video
Capital.ro
Cine are dreptul să încaseze ultima pensie? Actele necesare. Termenul legal de depunere a cererii
Playtech.ro
Facturile la energie ar putea crește. Primul lucru pe care trebuie să-l verifici în contract pentru a afla dacă vei plăti mai mult
Adevarul
Europa are o "fereastră rară" să-l pună pe Putin la zid, dar riscă să o rateze din nou
wowbiz.ro
„Să vă rugați pentru mine, am 5 tumori” Alina Pușcău, în lacrimi! Modelul internațional a lansat un apel, după ce a fost diagnosticată cu o boală gravă
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Un bărbat dat dispărut din aprilie a fost găsit ÎNGROPAT în curtea... Vezi mai mult
iamsport.ro
De la finalele Champions League la afaceri în energie. Cum și-a construit Adrian Ilie viața după fotbal
MediaFlux
Rețetele nu se mai dau în fiecare lună. Toate schimbările pentru pacienți
stirilekanald.ro
UPDATE Zi decisivă pentru Călin Georgescu! Fostul candidat la prezidențiale află dacă va fi judecat pentru tentativă de lovitură de stat
NetBet: o prezență licențiată neîntreruptă pe piața de iGaming din România