Cristina Șișcanu, hotărâtă să revină în televiziune. „A ajuns la fundul sacului după ce și Mădălin a rămas șomer”

Cristina Șișcanu este decisă să revină în televiziune. Se pare că problemele financiare și-au spus cuvântul, așa că vedeta ia în calcul să se întoarcă la treabă.
Alina Costache
04 mart. 2025, 08:27
Cristina Șișcanu, hotărâtă să revină în televiziune.

Cristina Șișcanu este decisă să revină în televiziune. Se pare că problemele financiare și-au spus cuvântul, așa că vedeta ia în calcul să se întoarcă la treabă. În acest timp, nici Mădălin Ionescu nu stă departe de camerele de filmat, pregătindu-se să revină la emisiunea pe care a părăsit-o la început de an.

Anul 2025 nu a început cu dreptul pentru Cristina. După ce a fost scoasă de pe post, ea și-a luat la revedere de la Metropola TV într-o manieră mai puțin obișnuită, având o ieșire nervoasă la adresa șefilor. Însă, în acest moment, vedeta nu are prea multe opțiuni, așa că ia în calcul să bată din nou la ușa televiziunii.

Citește și: Cristina Șișcanu crede că femeile peste 35 de ani nu ar trebuie să fie angajate. Care este motivul: „Asta mi se pare ideal”

Cristina Șișcanu vrea să se întoarcă în televiziune

Cristina a început să își tatoneze foștii colegi și să exploreze posibilitatea unei reveniri la Metropola TV.  „Chiar dacă a plecat cu circ, știe că în altă parte nu prea e dorită și încearcă să se întoarcă. Probabil a ajuns la fundul sacului după ce și Mădălin a rămas șomer”, a spus o sursă pentru Cancan.

Prezentatoarea TV a dat de înțeles că își dorește să se întoarcă în televiziune și printr-o postare făcută pe Instagram: „Vreți să mă întorc în televiziune?”, a scris aceasta pe contul său.

Dacă în luna ianuarie, Mădălin Ionescu își anunța fanii că vrea să ia o pauză de la televiziune pentru a avea grijă de sănătatea lui, acum este forțat să își reconsidere decizia. Recent, acesta s-a pozat în platoul emisiunii  „Viața fără filtru”, emisiune pe care a părăsit-o la începutul anului, motivând că trebuie să își prioritizeze sănătatea. La acel moment, el declara că vrea să se concentreze exclusiv pe starea lui de sănătate.

„Vreau în primul rând să mă bucur la acest început de an pentru succesul emisiunii Viaţa fără filtru, care în doar patru luni şi un pic s-a impus ca un produs de excepţie, fiind în topul programelor preferate de telespectatori în intervalul orar respectiv”, a spus acesta.

Mai mult, Mădălin a recunoscut că problemele de sănătate au apărut încă din luna iunie, având nevoie de timp pentru a face investigații amănunțite.

„Îmi voi dedica, la sugestia mai multor specialişti, acest început de an dorinţei de a mă recupera cât mai repede, fără a putea estima complet durata acestui proces.”, a mai spus el.

Citește și: Cristina Șișcanu a răbufnit după ce a fost făcută „narcisistă”: „Cele care mă atacați în direcția asta…”

DailyBusiness
Democrații cer demiterea lui Trump invocând pentru prima dată Secțiunea 4 a celui de-al 25-lea amendament
Spynews
Cosmin Zuleam, criminalul lui Adrian Kreiner, este adus azi în România din Inonezia. A fost condamnat la 30 de ani de închisoare
Fanatik.ro
Faza care nu s-a văzut la TV în Galatasaray – Atletico Madrid 1-1. De ce i-a certat Istvan Kovacs pe jucătorii lui Simeone. Video
Capital.ro
Reguli RAR 2026. Documentele obligatorii pe care proprietarii trebuie să le prezinte. Mașinile care nu pot fi înmatriculate în România
Playtech.ro
Zona din Bucureşti în care s-au vândut cele mai multe apartamente în 2025. Un sfert din totalul înregistrat la nivelul Capitalei, doar într-un singur sector
Adevarul
O brutărie din Moscova este în pragul falimentului după ce Putin i-a făcut reclamă. Ce il nemulțumește pe patronul afacerii
wowbiz.ro
Cătălin Crișan a ajuns de nerecunoscut, la doi ani după problemele de sănătate! Imaginile care i-au șocat pe fanii artistului: „Eu nu cred că e…”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Fanii Real Madrid și FC Barcelona sunt îndoliați! Celebrul fotbalist s-a stins din viață la vârsta de 91 de ani: „Unul dintre jucătorii legendari ai clubului”
iamsport.ro
Tranzacție uriașă: un colos cu active de 116 miliarde de euro vrea să cumpere fosta firmă a membrului Generației de Aur!
MediaFlux
Reducere drastică. Guvernul vrea să taie 85% din pensiile celor care rămân să lucreze la stat
stirilekanald.ro
VIDEO El este tânărul care se zbate între viață și moarte după ce mașina i-a fost spulberată de tren, în Chiajna. Ghițan are doar 30 de ani și este tatăl a doi copii
Fotbal de Crăciun în Premier League: City poate urca pe 1 după etapa de Boxing Day