Cum arată casa din Pipera a Andreei Tonciu! Vedeta vrea să vândă locuința proaspăt renovată. La ce preț să se aștepte doritorii

Andreea Tonciu nu mai are nevoie de nicio introducere, mai ales pentru că este una dintre cele mai cunoscute femei din România. Vedeta este în culmea fericirii, pentru că apartamentul la care visa este gata! Vezi mai jos toate detaliile.
Filip Stan
10 apr. 2024, 17:19
Cum arată casa din Pipera a Andreei Tonciu! Vedeta vrea să vândă locuința proaspăt renovată. La ce preț să se aștepte doritorii

Andreea Tonciu a făcut oficial turul apartamentului său situat într-un complex din zona de nord a Bucureștiului. Fosta concurentă de la „Survivor All Stars” nu a locuit niciodată în această casă, așa că se gândește să o vândă.

Citește și Andreea Tonciu a ieșit la atac! Ce părere are despre divele din showbiz: „Vă dau clasă din orice poziție”

Anul trecut, Andreea Tonciu și-a achiziționat un apartament cu trei camere în cartierul Pipera din București. O bună perioadă aceasta a renovat noua ei locuințe, pentru a arăta după bunul plac.

Între timp, apartamentul a fost finalizat, însă Andreea Tonciu nu s-a mutat cu familia acolo. Are de gând să vândă casa, pe care a și prezentat-o într-un clip videoclip postat pe TikTok.

”Baia este spectaculoasă”

În momentul în care intri în apartamentul fostei asistente de televiziune, pe dreapta se regăsește o baie, iar pe stânga un dressing.

A ajuns apoi la prima din cele trei băi, care e decorată în nuanțele ei preferate, alb și auriu.

„Baia este spectaculoasă, exact în culorile care mă definesc și care îmi plac cel mai mult, alb și auriu”, a detaliat ea.

Vedeta a arătat apoi living-ul, care open-space cu bucătăria.

„Toată mobila din această casă este din MDF vopsit, frezat. Deci după cum observați, frezat, care este foarte scump. Eu îți prezint această casă care este a mea, dar între timp m-am răzgândit și vreau să o vând, stau într-un alt apartament”, a mai spus Andreea Tonciu.

Citește și Andreea Tonciu, despre cele mai penibile momente din viața ei. ”M-am simțit ca ultimul om. Nu vrei să știi câtă bătaie mi-am luat”

Turul s-a încheiat pe terasa apartamentului estimat de Andreea Tonciu la peste 250.000 de euro.

DailyBusiness
România primește sprijin pentru aderarea la OCDE. Bolojan anunță acorduri strategice cu Ungaria și Austria
Spynews
Culoarea anului 2026 este Cloud Dancer. Cum o porți în ținute ca să atragi norocul
Fanatik.ro
Dumitru Dragomir a aruncat bomba în direct! A anunțat cine iese primar general al Bucureștiului
Capital.ro
Penalități la bloc. Reguli pentru întârzierile la plata întreținerii. Ce este strict interzis asociațiilor de proprietari
Playtech.ro
Temperatura pe care să nu o setezi niciodată la centrala termică. Are cel mai mare consum și îți umflă factura la gaze
Adevarul
Un băiat de 13 ani, obligat de talibani să-l execute public pe ucigaşul familiei sale în faţa unui stadion plin
wowbiz.ro
Când a murit, de fapt, Ștefania Szabo? Rezultatele autopsiei răstoarnă ancheta în cazul decesului subit al doctoriței
Economica.net
Cea mai nouă ofertă PPC - Scad preţurile la energie electrică
kanald.ro
Roxana Moise a fost condusă pe ultimul drum! Familia și-a dorit discreție la înmormântarea fostei sportive
iamsport.ro
A văzut cum a ajuns să arate Florin Prunea după o lună în junglă și a rămas năucit: 'Băi, de ce este așa?' | FOTO
MediaFlux
Tradiții și obiceiuri pentru 6 decembrie! Ce este interzis să faci de Sfântul Nicolae
stirilekanald.ro
ALERTĂ NASA! Un obiect misterios ce seamănă cu o navă spațială se îndreaptă cu o viteză orbitoare spre Pământ și pare "să emită periodic jeturi de gaz și praf"
substantial.ro
Sloturi noi – avantaje și dezavantaje