Cum arăta Larisa Popa de la Survivor România înainte de intervențiile estetice: „Abia aștept să mă cunoașteți așa”

Printre concurenții din noul sezon Survivor România se regăsește și Larisa Popa, fosta manageră de la Taverna Racilor. Ea a devenit cunoscută datorită colaborării cu Paul Nicolau (alias Pescobar), fiind mâna dreaptă a afaceristului.
Alina Costache
09 feb. 2025, 17:16
Cum arăta Larisa Popa de la Survivor România înainte de intervențiile estetice:

Larisa Popa de la Survivor România este originară din Curtea de Argeș și a reușit să își construiască o carieră în București, Pescobar fiind cel care a ajutat-o. După încheierea colaborării cu afaceristul, bruneta s-a orientat către mediul online, iar acum a revenit în lumina reflectoarelor participând la reality show-ul de la Pro TV.

Citește și: Ce temeri are Silvia Gherasim la Survivor România: „Sunt foarte credincioasă. Mi-am pus în bagaj o iconiță”

Larisa Popa: „Eu îmi trăiesc această experiență din plin”

Larisa Popa arăta diferit înainte să intre în cabinetul medicului estetician și să își modifice buzele, pomeții și bustul. Fosta manageră de la Taverna Racilor încă păstrează fotografiile pe rețelele de socializare din vremea când nu era celebră, potrivit Cancan.

Sunt foarte recunoscătoare pentru tot ceea ce mi se întâmplă. Vreau să vă mulțumesc vouă pentru toate gândurile și toate mesajele. Am nevoie de susținerea voastră în continuare, știu că sunteți alături de mine, că mă iubiți, chiar dacă sunt și persoane care aduc hate asupra mea, e total irelevant.

Eu îmi trăiesc această experiență din plin și vă mulțumesc din suflet pentru toate mesajele voastre pozitive. Eu sunt super încărcată, cu puține emoții, dar le voi stăpâni cu brio. Aceasta e ultima postare pe care o voi face, înainte de a ajunge în jungla dominicană.

Sper să trăiți cu mine aceleași emoții și aceeași intensitate cu care voi trăi eu această experiență. Pentru mine este un nou capitol, o nouă viață, o nouă Larisa. Abia aștept să mă cunoașteți așa cum sunt eu, autentică, nu din aparență și din esență”, a transmis Larisa Popa pe rețelele de sociale, înainte de a pleca la Survivor.

DailyBusiness
Radu Miruță avertizează după scandalul ploșnițelor de la metrou: „Cei responsabili vor pleca, vor plăti sau vor ajunge la Parchet”
Spynews
Fostă concurentă de la Mireasa, mamă pentru a doua oară. Ce nume a ales pentru fiica ei
Fanatik.ro
S-a unit trioul pe care Gigi Becali îl visează la FCSB! Florinel Coman, Denis Drăguș și Florin Tănase au făcut spectacol în vacanță. Video
Capital.ro
Banca blochează accesul la banii din cont. Situația în care nu se poate retrage cash. Documentul care trebuie prezentat
Playtech.ro
Cât costă o zi la mare pe litoralul românesc în iunie 2026. Prețurile la șezlonguri, cafea și bere în Mamaia, Constanța și Eforie
Adevarul
România rămâne campioana inflației în UE, cu un nivel de aproape trei ori peste media europeană. „Economia refuză să acorde girul acestor venituri”
wowbiz.ro
Răzvan Lucescu a izbucnit în lacrimi atunci când a vorbit despre tatăl său! Nu poate trece nici acum peste pierderea suferită: „E greu de acceptat”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Un român din Italia și-a pierdut viața pe loc, după ce s-a izbit cu scuterul de un TIR. Cum s-a produs tragedia
iamsport.ro
Nicu Gheară, spaima fotbalului românesc? Momentul în care ”i-a înghețat” pe Gigi Becali și Dumitru Dragomir: ”Le era frică!”
MediaFlux
Pensie mai mică pentru mii de români. Ce se schimbă la recalculare
stirilekanald.ro
Sorin Grindeanu premier, în locul lui Veștea
Știi care sunt cele 7 aspecte care fac diferența atunci când alegi un salon de masaj în București?