Diana Șucu, reacție acidă la adresa Cristelei Georgescu: „Și ce facem cu pantalonii din dulap? Diagnostic pus, dar fără tratament prescris!”

Diana Șucu, soția lui Dan Șucu, a avut o nouă reacție vehementă la adresa familiei Georgescu, după ce în urmă cu câteva zile a transmis un mesaj aspru, văzând cum Călin Georgescu a câștigat turul 1 al alegerilor prezidențiale.
Alina Costache
04 dec. 2024, 17:51
Diana Șucu, reacție acidă la adresa Cristelei Georgescu: „Și ce facem cu pantalonii din dulap? Diagnostic pus, dar fără tratament prescris!”
Diana Șucu, atac dur la adresa familiei Georgescu

Diana Șucu a avut o nouă reacție la adresa familiei Georgescu. Cu doar câteva zile înainte de turul doi al alegerilor prezidențiale, Cristela Georgescu soția candidatului independent, a publicat pe rețelele sociale un nou clip cu declarații cel puțin bizare.

Ea a vorbit despre „energia care intră pe sub fusta femeii” și despre cum energia este stopată atunci când femeia poartă pantaloni, iar Diana Șucu nu s-a putut abține și a reacționat imediat.

„Când tu ți-ai pus pantaloni… deci cum era fusta? Era așa… la femeie, energia intră de jos, din pământ, în sus. La bărbat, vine invers, așa. Când tu ți-ai pus pantalon, ai zis stop. Stop! Înțelegi? Deci e… e o chestiune energetică”, a spus Cristela Georgescu.

Citește și: Cristela Georgescu s-a filmat în costum de baie, în zăpadă. Ce beneficii spune că are acest lucru pentru organism

Mesajul Cristelei Georgescu a fost criticat dur de soția lui Dan Șucu, care a transmis un mesaj tranșant pe Instagram.

„Și ce facem cu pantalonii din dulap? Diagnostic avem (e clar că am blocat toate energiile potrivite!), dar soluție??! Așa este toată campania Călin Georgescu: diagnostic pus, dar fără tratament prescris! Să ne ferească!”, a scris Diana Șucu, extrem de revoltată, văzând cele spuse de soția candidatului independent.

Citește și: Cum prepară Cristela Georgescu gogoșari umpluți de post cu „gust dumnezeiesc”. Preparatul din care independentul Călin Georgescu își ia energia

În urmă cu o săptămână și jumătate, la scurt timp după primul tur al prezidențialelor, Diana Șucu a fost deranjată de faptul că oamenii l-au votat pe independentul Călin Georgescu, iar mai apoi au  căutat pe DEX online ce înseamnă legionar, antisemit sau suveran, termeni cu care a fost asociat candaidatul surpriză care a obținut peste două milioane de voturi.

„România educată, un eșec mare cât un deceniu: de ce punem mai întâi ștampila și apoi căutăm în DEX ce înseamnă legionar, antisemit sau suveran?”, spunea Diana Șucu.

DailyBusiness
Pâinea, tot mai scumpă pe mesele românilor. Franzela albă rămâne soluția celor cu venituri mici
Spynews
Transferul anului în televiziune! Denise Rifai a semnat cu Antena 1! Ce emisiune va prezenta
Fanatik.ro
Cum a reacționat o turistă când a ajuns la hotelul deținut de Simona Halep. Femeia a găsit restaurantul închis
Capital.ro
Doliu în lumea televiziunii. Un cunoscut actor a murit. A dus o luptă aprigă cu cancerul: A căutat mereu să aducă lumină
Playtech.ro
Amenzi usturătoare pentru românii care nu curăță zăpada. Cât riști să plătești în 2026
Adevarul
Mai mulți fotbaliști de la Poli Timișoara, acuzați că au bătut cu bestialitate un adolescent de 19 ani. „Dacă avea cu câteva kilograme mai puţin, îi măturam creierii de pe asfalt”
wowbiz.ro
Mesajul pe care minorul de 13 ani l-ar fi trimis familiei lui Mario, la scurt timp după crimă. Plănuiesc sau nu părinții lui să îl scoată din țară: „Intenționează să ducă băiatul…”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Un bărbat din Buzău a fost împușcat la... Vezi mai mult
iamsport.ro
Fostul internațional, atac direct la Radu Banciu: ”Nu salută! E un mitocan desăvârșit”
MediaFlux
ANAF extinde verificările. Vor fi urmărite împrumuturile între prieteni sau familie
stirilekanald.ro
Primele dezvăluiri făcute de criminalul de 13 ani în cazul uciderii lui Mario: „Mă teroriza”
Top 5 sloturi Yggdrasil