DINAMO-STEAUA 1-1 în prima etapă din PLAY-OFF. Vezi CLASAMENTUL

DINAMO STEAUA 1-1. Dinamo şi Steaua au remizat, duminică, în prima etapă din play-off. Hamroun a deschis scorul în minutul 10, iar Bicfalvi a egalat în minutul 81. În minutul 85, St. Filip şi Hamroun au fost elimnaţi.

06 mart. 2016, 18:10

DINAMO – STEAUA 1-1 LIVE TEXT

End Time FINAL. DINAMO – STEAUA 1-1.

85′Second yellow card cartonaş roşu pentru Hamroun pentru cumul de cartonaşe galbene

85′Yellow cards cartonaş galben pentru Hamroun

85′Red cards cartonaş roşu pentru Filip

83′ Substitution schimbare la Steaua. Iese Ad. Popa, intră Tade

81′ – Goals GOL DINAMO! A marcat BICFALVI, cu cu capul. DINAMO – STEAUA 1-1 ! (VIDEO AICI)

79′ – Niţă scoate incredibil lovitura liberă de la 16 m a lui Bicfalvi

75′ Substitution schimbare la Dinamo. Iese Palic, intră Bartalsstovu

71′Yellow cards cartonaş galben pentru Muniru

70′Substitution schimbare la Dinamo. Iese Essombe, intră Gnohere

64′ – Bicfalvi trage în bară

46′Substitution schimbare la Dinamo. Iese Romario, intră Batin

Start Time A început repriza a doua.

End Time PAUZĂ. DINAMO – STEAUA 0-1.

40′Substitution schimbare la Steaua. Iese Marica, intră Muniru

36′ – Marica se accidentează

20′ – Niţă respinge şutul lui Essombe

18′ – Chipciu trage în bară

12′ – Varela scoate de pe linia porşii şutul lui Rotariu

10′ – Goals GOL STEAUA ! A marcat HAMROUN, cu un şut în diagonală, după p pasă a lui Stanciu. DINAMO – STEAUA 0-1 ! (VIDEO AICI)

8′Yellow cards cartonaş galben pentru Essombe

7′Yellow cards cartonaş galben pentru Pintilii

5′ – Marica ratează „foarfeca” din câţiva metri

Start Time A început meciul DINAMO – STEAUA.

DINAMO STEAUA LIVE VIDEO. Echipele de start

DINAMO: Cerniauskas – Marc, Mevlja, Puljic, St. Filip – Anton, Palic – Romario, Bicfalvi, Rotariu – Essombe.

STEAUA: Fl. Niță – Papp, Tamaș, Varela, Toșca – Pintilii, N. Stanciu – Ad. Popa, Chipciu, Hamroun – Marica.