Două legende ale muzicii internaţionale vin la Bucureşti în 2014

Bonnie Tyler şi Smokie vor concerta la Bucureşti pe 14 octombrie 2014, în cadrul spectacolului "The Night of Legends" de la Sala Polivalentă.
Alina Costache
26 feb. 2014, 15:27
Două legende ale muzicii internaţionale vin la Bucureşti în 2014

Legendarii artişti revin în România pentru a le oferi fanilor concerte „greatest hits”, cu peste trei ore de muzică live din perioada de aur a muzicii universale, anunţă iconcert.ro.

Bonnie Tyler va cânta hituri de neuitat precum „It’s A Heartache”, „Total Eclipse of the Heart”, „To love somebody”, „Lost in France”, „Goodbye to the Islands”.

 

Smokie revin şi ei cu un playlist din care nu vor putea lipsi „Don’t Play Your Rock ‘n’ Roll to Me”, „Alice”, „Lay Back in the Arms of Someone” sau „If You Think You Know How to Love Me”.

 

Biletele pentru concertul „The Night of Legends”, cu Bonnie Tyler şi Smokie, s-au pus în vânzare în reţeaua Vreau Bilet şi pot fi achiziţionate de la Unirea Shopping Center et. 2, Sala Palatului, magazinele EuroGSM, sediul Vreaubilet.ro din Bd. Octavian Goga, nr. 24, de la Libraria Eminescu, şi online prin www.vreaubilet.ro, la mai multe categorii de preţ, în funcţie de poziţionarea locurilor în sală.

Preţurile biletelor sunt următoarele: VIP – 255 lei, Categoria I – 225 lei, Categoria II – 195 lei, Categoria III – 175 lei şi Categoria IV – 125 lei.

DailyBusiness
Deputatul AUR Dan Tanasă, acuzat că își trimite singur mail de amenințare. „Când te reclami la poliție?”
Spynews
De ce a participat Teo Costache, de fapt, la Insula Iubirii. Ce a spus ispita masculină despre momentele incendiare cu Ella: "Mi-aș fi dorit..."
Bzi.ro
Gina Pistol arată fabulos la 44 de ani! Ce dietă minune a folosit pentru a slăbi 8 kilograme – GALERIE FOTO
Fanatik.ro
Ce cotă are FCSB pentru câștigarea UEFA Europa League: visul lui Gigi Becali. Care este marea favorită a bookmakerilor
Capital.ro
Cel mai iubit actor a murit la doar 27 de ani. Avea lumea la picioare. Admiratoarele roiau în jurul lui
Playtech.ro
Celebrul chef Gordon Ramsay, diagnosticat cu cancer. A suferit recent o intervenție chirurgicală delicată
Adevarul
Zelenski reacţionează după asasinarea fostului preşedinte al Parlamentului ucrainean: „Din nefericire, crima a fost plănuită minuţios”
wowbiz.ro
BREAKING NEWS: S-a sinucis la aproape trei luni de la moartea Teodorei Marcu! Scene de groază în Cosmopolis
Economica.net
Cod roşu în agricultură. Anunţ de la Comisia Europeană pentru România
Prosport.ro
Cea mai frumoasă voleibalistă a lumii a publicat imagini mai mult decât îndrăznețe în costum de baie
kanald.ro
El este Alex, un pompier voluntar din Lipova, care și-a pierdut viața într-un tragic accident rutier. Tânărul nu deținea permis de conducere
Cancan.ro
Vine o toamnă cum n-a mai fost în România! Prognoza meteorologilor Accuweather pentru septembrie, octombrie și noiembrie 2025
iamsport.ro
Pleacă Vali Moraru de la Digi Sport?! 'Toată ziua e stresantă pentru mine, mă consumă rău! M-am gândit și...'
MediaFlux
Sfidând Occidentul, Xi Jinping adună „Axa destabilizării” în China pentru o grandioasă paradă militară. Discuții și cu Vladimir Putin
stirilekanald.ro
De ce a murit Lina Bina, actrița din filmele pentru adulți, la doar 24 de ani. Ultima ei postare, tulburătoare
“De câte ori l-ai înșelat pe Viorel?”, a întrebat-o Denise Rifai pe Oana Lis. Cine a fost mai infidel în relație?