Avalanşă în judeţul Hunedoara. Circulaţia pe DN 7A, afectată

Traficul pe DN 7A, închis marţi dimineaţă în localitatea Jieţ, judeţul Hunedoara, din cauza unei avalanşe, a fost redeschis, după intervenţia drumarilor.
Alina Costache
05 feb. 2019, 08:21
Avalanşă în judeţul Hunedoara. Circulaţia pe DN 7A, afectată

Reprezentanţii Companiei Naţionale de Administrare a Infrastructurii Rutiere (CNAIR) spun că, la această oră, circulaţia rutieră se desfăşoară normal pe DN 7A în localitatea Jieţ, judeţul Hunedoara, în urma intervenţiei drumarilor.

Drumul respectiv a fost închis, marţi dimineaţă, din cauza unei avalanşe, care a adus pe şosea o cantitate mare de zăpadă. Măsura a fost luată de CNAIR şi Poliţia pentru evitarea eventualelor accidente şi pierderilor de vieţi omeneşti.

DailyBusiness
Marilu, acuzații grave la adresa fostului iubit: „Pot să recunosc, după atât timp, că am fost bătută de el”
Spynews
Marilu Dobrescu povestește, în hohote de plâns, cu lux de amănunte, cum ar fi fost agresată fizic de fostul iubit, Iustin Petrescu: „A încercat să mă sufoce”
Bzi.ro
Cătălin Botezatu, mesaj dur după ce i-a fost criticată relația cu tânăra de 18 ani: „Voi plătiți bani grei ca să aveți așa ceva!”
Fanatik.ro
Mirabela Grădinaru anunță ce trebuie să facă, de fapt, prima doamnă a României. Motivul pentru care Nicușor Dan își duce fetița la școală însoțit de SPP
Capital.ro
Schimbare majoră la ITP începând cu 2 iunie. Anunț pentru șoferi. Se achită o nouă TAXĂ suplimentară
Playtech.ro
Ce spune Codul Rutier 2025 despre șoferii de peste 70 de ani: până la ce vârstă poți conduce legal în România
DailyBusiness
Nicușor Dan vrea un judecător fără culoare politică la CCR: Curtea Constituţională trebuie să fie mai echilibrată
Adevarul
American mutat la Brașov, uluit de prețurile din România: „Nu-mi vine să cred ce am cumpărat cu 45 de dolari”
wowbiz.ro
BREAKING! Ultimele detalii despre MOARTEA lui DAN PETRESCU. Informația care ARUNCĂ TOTUL ÎN AER
Spynews
Ce va face Claudiu Gherguț, câștigătorul Chefi la cuțite, sezonul 15, cu marele premiu, în valoare de 30.000 de euro. Cât va mai rămâne în România
Spynews
Pe ce dă Bursucu cei mai mulți bani. Fostul prezentator a spus adevărul cu subiect și predicat
Evz.ro
Mămăliga, un aliment controversat. Efecte necunoscute
Ego.ro
Cine este și cum arată singura soră a lui Klaus Iohannis. Acum s-a aflat! FOTO
Prosport.ro
FOTO. Milionarul a uitat-o definitiv pe Mădălina Ghenea pentru o altă actriță
kanald.ro
Trafic restricționat pe DN1A în luna iunie. Lucrările la podul peste râul Teleajen provoacă devieri importante de traseu
Cancan.ro
Orașul din România cu cele mai ieftine apartamente cu 2 camere. Chiria costă doar 700 lei/lună
Playsport.ro
Incredibil! Cum poate să arate Sandra Izbașa la 11 ani după ce s-a retras din gimnastică. Imaginile au scăpat pe net
Capital.ro
S-a stins marea doamnă a televiziunii! A fost actrița care i-a făcut pe toți românii să râdă. Era zilnic la TV
StirileBZI
Câți bani pot să scoată românii de la bancomat în 2025. Băncile au impus noi limite!
Prosport.ro
FOTO. Marcela a făcut 8528 de euro în prima lună cu noul ei job, dar a fost pusă la zid: „Ești un exemplu rău pentru copii”
stirilekanald.ro
S-a spânzurat din cauza impozitului! Fiul l-a găsit în hambar. "Nu risc să pierd tot ce am muncit o viață"
Moșii de vară 2025. Ce NU trebuie să faci de Sâmbăta Morților și ce se dă de pomană
MediaFlux
Anunț pentru pensionarii din România! Ce se întâmplă cu plata pensiilor. Ministrul Finanțelor a confirmat
Shtiu.ro
CE ASCUNDE ultima CIFRA a CNP-ului? Dacă ai 3 sau 8 însemană că...
Puterea.ro
O linie „fantomă” descoperită în China este legată de o populație antică și misterioasă din Tibet. Nu provine de la neanderthalieni sau denisoveni