Emily Burghelea a dezvăluit noi detalii despre starea sa de sănătate, de pe patul de spital: „Am avut cea mai urâtă criză”

Emily Burghelea se află în continuare internată în spital. Influencerița a dezvăluit cum se simte prin intermediul rețelelor sociale.
Alina Costache
20 sept. 2024, 19:11
Emily Burghelea a dezvăluit noi detalii despre starea sa de sănătate, de pe patul de spital: „Am avut cea mai urâtă criză”
Cum se simte Emily Burghelea după ce a fost internată cu pneumonie

După ce în urmă cu câteva luni a fost implicată într-un grav accident rutier, în timp ce se afla în vacanță, acum Emily Burghelea se află din nou internată în spital. Vedeta a aflat că are pneumonie, motiv pentru care a fost nevoie să fie internată pentru câteva zile.

Citește și: Cine este femeia misterioasă care stă alături de Irinel Columbeanu la azil. Directorul Ion Cassian: „Este o femeie cultă, deșteaptă”

„Nu mi s-a întâmplat niciodată în viața mea să tușesc până nu mai pot să respir! Am avut cea mai urâtă criză de tuse din istoria crizelor de tuse, groaznic!”a scris Emily Burghelea, pe Instagram.

În ultima perioadă, lucrurile nu merg foarte bine pentru vedetă. Ea a suferit un grav accident în Mauritius, iar ulterior a fost nevoită să treacă prin operații și tratamente.

Acum, Emily a ajuns din nou în cabinetul medicului, după ce a simțit că nu mai poate respira din cauza tusei. Medicii i-au spus că are pneumonie, așa că a fost nevoită să rămână în spital.

Citește și: Avocatul Adrian Cuculis, detalii despre procesul dintre Lolrelai și medicul stomatolog. Bărbatul ar putea sta 10 ani după gratii

Recent, Emily Burghelea a dezvăluit că se simte mai bine și speră că va ajunge cât mai repede acasă. Mesajul său a venit dupăă ce una dintre urmăritoarele sale i-a spus că pacienții cu pneumonie sunt internați timp de 14 zile.

„Starea mea este una mai bună acum, nu cred că voi fi nevoită să stau chiar atât de mult. Cel mai probabil, dacă totul merge bine, mâine mă vor externa! Doamne Ajută”, a scris Emily Burghelea pe rețelele sociale.

DailyBusiness
Scandal în Parlament pe legea integrității. USR, PSD și PNL și-au aruncat acuzații dure în plen
Spynews
Noi informații în cazul fetei de 13 ani care și-a înjunghiat tatăl pentru a-și salva mama! Ce a declarat viceprimarul localității
Fanatik.ro
Fotografie de milioane la Dinamo – U Cluj! Gică Hagi, „vegheat” de Mircea Lucescu
Capital.ro
Prognoza meteo pentru toamnă: ce indică calendarul pe 100 de ani pentru septembrie, octombrie și noiembrie 2026
Playtech.ro
Ai văzut pomi cu trunchiul învelit în alb? Motivul pentru care grădinarii fac asta toamna
Adevarul
Reclama românească în care Trump este ironizat subtil: „Nu se crede buricul pământului și nu provoacă conflicte”. Reacțiile internauților străini
wowbiz.ro
EXCLUSIV | Cine suportă costurile tratamentului Alinei Pușcău din America. Dan Alexa, dezvăluiri despre starea modelului: „Costă undeva la jumătate de milion. Situația e gravă”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
O fetiță de 4 ani și-a pierdut viața pe patul de spital, după ce a fost infectată cu difterie
iamsport.ro
Atacantul a refuzat oferta de la FCSB și a semnat cu rivala roș-albaștrilor pe un salariu mai mic: ”Dacă nu dădeam gol, mă dădea Becali afară!”
MediaFlux
Iulia Pârlea, apariție spectaculoasă în costum de baie. Imagini din vacanță cu prezentatoarea rubricii Vremea de la PRO TV
stirilekanald.ro
UPDATE Zi decisivă pentru Călin Georgescu! Fostul candidat la prezidențiale află dacă va fi judecat pentru tentativă de lovitură de stat