Făceaţi colecţie? Guma TURBO cu surprize revine: află de unde poţi cumpăra

Imediat dupa Revolutie, Guma Turbo a intrat rapid pe piata romaneasca si se putea cumpara de peste tot: magazine, colturi de bloc sau chiar la intrarea in scoli. Toti copii erau absolut innebuniti dupa ea.
Alina Costache
27 iun. 2014, 15:29
Făceaţi colecţie? Guma TURBO cu surprize revine: află de unde poţi cumpăra

Pentru multi dintre noi Guma Turbo inseamna o perioada frumoasa din viata noastra. Iar pentru baieti (dar si pentru unele domnisoare) pasiunea pentru masini de vis a inceput odata cu surprizele pe care le gaseam cu totii in interiorul gumei.

Daca pana acum ne puteam bucura de parfumul specific al gumei Turbo doar din odorizantele de masini si in unele magazine care folosesc acest parfum ca odorizant de camera, acum Guma Turbo poate fi achizitionata foarte usor.

Producatorii turci de la KENT sunt cei care au scos guma pe piata insa noua generatie de gume nu mai este produsa de ei.

In surprizele noi vei gasi automobile contemporane, concepte noi si masini moderne. Iar pentru colectionari avem o veste buna: suprizele sunt numerotate si pot fi colectionate ca pe vremuri.

De unde iti poti cumpara guma Turbo

Există site-ul guma-turbo.ro unde au cateva oferte destul de interesante si anume: 40 de lei -> 1 cutie / 100 buc., 70 de lei -> 2 cutii / 200 buc., 100 de lei > 3 cutii / 300 buc. In BUCURESTI -> Predare personala GRATUITA.

Sursa: metropotam.ro

DailyBusiness
Pâinea, tot mai scumpă pe mesele românilor. Franzela albă rămâne soluția celor cu venituri mici
Spynews
Prima imagine de la accidentul în care a murit Tal Berkovich de la Chefi la cuțite! Unde mergea și cine o însoțea în mașină
Fanatik.ro
Ce se mai întâmplă cu fiica lui Ilie Năstase. Ultimul mesaj pe care l-a transmis
Capital.ro
ITP pentru permisul auto. Legea care i-ar afecta pe șoferii pensionari. Ar deveni restrictiv pentru vârstnici
Playtech.ro
Guvernul anunță reducerea cu 50% a impozitului pe proprietate. Cine sunt românii care vor beneficia de această măsură
Adevarul
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 și A3. Stadiul lucrărilor
wowbiz.ro
Mesajul pe care minorul de 13 ani l-ar fi trimis familiei lui Mario, la scurt timp după crimă. Plănuiesc sau nu părinții lui să îl scoată din țară: „Intenționează să ducă băiatul…”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Un bărbat din Buzău a fost împușcat la... Vezi mai mult
iamsport.ro
Legenda Stelei, atac necruțător: ”FCSB nu a avut adversar când a luat titlurile! Neubert e mai important decât Charalambous și Pintilii, pe el nu îl pune la punct nimeni”
MediaFlux
Românii vor primi 1.200 de lei pe an pentru energie și gaze. Schema care ar putea înlocui plafonarea
stirilekanald.ro
VIDEO Cauza accidentului de la Lugojel. Un suporter a dezvăluit ce s-a întâmplat, de fapt, înainte ca microbuzul să intre în TIR: "S-a blocat volanul în depășire"
Top 5 sloturi Yggdrasil