Fiul lui Dani Oțil a ajuns la spital. Gabriela Prisăcariu a postat un mesaj legat de starea lui Tiago

Momente grele pentru fiul Gabrielei Prisăcariu și al lui Dani Oțil. Tiago a ajuns pe patul de spital după ce a făcut febră mare.
Alina Costache
01 mart. 2025, 23:13
Fiul lui Dani Oțil a ajuns la spital. Gabriela Prisăcariu a postat un mesaj legat de starea lui Tiago

Diul Gabrielei Prisăcariu și al lui Dani Oțil este bolnav și a fost nevoie să fie dus la spital. Soția lui Dani Oțil le-a spus urmăritorilor că fiul ei se simte rău și că a făcut febră 41. Gabriela Prisăcariu l-a dus la spital pentru a primi îngrijirile medicale. După ce a ajuns pe mâna medicilor, Gabriela Prisăcariu a postat o imagine în mediul online.

L-a fotografiat pe Tiago în timp ce se afla pe patul de spital, având branula în mână.

Citește și: Dani Oțil, blestemat de femeile de la Power Couple? Ce i s-a întâmplat prezentatorului: „De ce m-ai făcut, mamă?”

“Am tras mult ca să nu aibă nicio înțepătură până acum…dar acum nu am mai scăpat”, a scris partenera de viață a lu Dani Oțil pe pagina de Instagram.

Sâmbătă dimineață, Gabriela Prisăcariu a oferit noi detalii despre starea de sănătate a lui Tiago. Din fericire, micuțul se simte mai bine.

Citește și: Dani Oțil investește într-un domeniu nou. „Treceți pe la noi sau dați un telefon”

“Mulțumim pentru mesaje! Tiago este puțin mai bine…totul a început cu vărsături, apoi febră foarte mare și acum diaree. El este atât de puternic, eu nu”, a fost mesajul postat de soția lui Dani Oțil.

 

DailyBusiness
Paștele devine tot mai scump. Bugete de până la 1.000 de lei per familie și semne de încetinire economică
Spynews
Bebelușul unui român, găsit printre droguri, mucegai și gunoaie. Scene greu de imaginat în Roma
Fanatik.ro
Românii ar putea scăpa de chinul copiilor după cartea de identitate. Debirocratizare sub amenințarea amenzii
Capital.ro
Prăbușirea UE e aproape. Avertisment din Rusia: Verificați peste patru luni
Playtech.ro
După Paște, Lidl redeschide magazinele cu super-reduceri de până la 40% la produse alimentare
Adevarul
Cine câștigă și cine pierde după alegerile istorice din Ungaria: Trump și Putin rămân fără cel mai important aliat din Europa
wowbiz.ro
Răzvan Lucescu a părăsit România, la două zile de la înmormântarea lui Mircea Lucescu. Mărturisirea pe care a făcut-o cu lacrimi în ochi, în prima zi de Paște: „Am comunicat mult prea puțin cu el”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Doi tineri de 20 de ani și-au pierdut viața în seara de Paște, după ce s-au izbit puternic de un copac. Se îndreptau spre Lacul Snagov în momentul tragediei
iamsport.ro
Magia lui Gică Hagi: cum a reușit să revitalizeze un jucător considerat terminat: ”Sunt Hagi! Sună-mă când poți”
MediaFlux
Lunea Albă sau a doua zi de Paște. Tradiții și obiceiuri care aduc noroc
stirilekanald.ro
Reacția Rusiei după ce Viktor Orban a pierdut alegerile: "Peste patru luni..."
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj