Flavia Mihășan, hărțuită de un admirator ani de zile. „Este o meserie așa cum sunt altele. La noi încă simt că nu este respectată deloc”

Flavia Mihășan a povestit cum a fost hărțuită de un admirator și cum a reușit să scape de el, în cele din urmă.
Filip Stan
14 mai 2024, 15:02
Flavia Mihășan, hărțuită de un admirator ani de zile.

Flavia Mihășan a reușit să devină cunoscută de o țară întreagă, după ce a apărut ani de zile pe micul ecran. Celebritatea nu i-a adus mereu doar beneficii, prezentatoarea de la „Super Neatza de Weekend” a trecut și prin mari provocări din cauza statutului de persoană publică.

Citește și Ilinca Vandici își pune dorințe pentru următorul mariaj. „Aș vrea o nuntă pe plajă…”

Flavia Mihășan a dezvăluit că a fost hărțuită de un admirator și că a fost ani de zile la poliție. Vedeta de 39 de ani lucrează în televiziune de la vârsta de 18 ani. În copilărie a făcut dans profesionist, iar mai târziu a îmbrățișat cariera de coregrafă și dansatoare, care au scos-o în lumina reflectoarelor.

„Este o meserie așa cum sunt altele, în sensul că te duci de mic și lucrezi ca un sportiv. La noi încă simt că nu este respectată deloc. E cultura de așa natură. În timpul emisiunilor ai de interpretat un personaj și ești îmbrăcată conform script-ului. Atunci apar situații sau priviri sau glume, glumițe. Eu am încercat întotdeauna să nu bag de seamă. Ignor complet. Când am ajuns la «Neatza» a fost altceva. Am avut norocul să fiu înconjurată de oameni ok. Nu știu dacă e norocul tuturor, dar al meu a fost. Cred că este și despre a impune niște limite. Respectul pe care-l ai pentru tine se emană”, a spus Flavia Mihășan, la Fresh by Unica.

Dansatoarea a reușit să aibă și o viață personală împlinită și familia pe care și-a dorit-o. În 2019 a devenit mamă, iar în 2021 a adus pe lume al doilea copil. Ea și Marius Moldovan au împreună doi băieți, pe Carol și pe Tudor.

„Se simte pauza de patru ani. Viața mea se schimbase atât de mult și era atât de mult vorba despre copii și nu despre mine, încât simțeam că nu mă regăsesc, că nu sunt eu, că nu mai înțeleg personajul, că nu mai sunt același personaj ca înainte de copii. A trebuit să reglez cam unde mă poziționez, cred că aici a fost un pic dificil. Mă simt în largul meu (pe scenă și în fața camerelor – n.red.)”, a povestit Flavia Mihășan, pentru Unica.ro.

Citește și Oana Bozga-Pintea și soțul ei și-au încreștinat fetița! S-a lăsat cu o petrecere cu invitați de seamă. Ce vedete au participat la botez

DailyBusiness
HAOS la Finanțe! Ședință de urgență după ce Pfizer a blocat conturile ROMATSA
Spynews
Imaginile momentului! Tatăl lui Mario Berinde, dărâmat de durere la mormântul fiului său! Ce gest a făcut | VIDEO
Fanatik.ro
Cum a reacționat Rute Cardoso după ce Cristiano Ronaldo și jucătorii Portugaliei i-au dedicat lui Diogo Jota victoria cu Croația. Postarea sfâșietoare distribuită 
Capital.ro
Ministerul Finanțelor lansează o nouă ediție FIDELIS. Dobânzile ajung până la 7,55%, iar câștigurile sunt neimpozabile
Playtech.ro
Vacanță la mare de la 722 de lei. Hotelierii vin cu oferte de All Inclusive la două stele și servicii gratuite
Adevarul
Godină, reacție în scandalul azilelor din Bihor: „Oamenii erau îngrijiți bine, dar lucrurile nu funcționau legal”
wowbiz.ro
Codruța Filip și Valentin Sanfira, surprinși din nou împreună. Fanii au crezut că nu văd bine
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Un tată și-a pierdut fiul de 11 ani, după ce mașina în care se aflau s-a răsturnat în Mehedinți. Bărbatul este în stare gravă
iamsport.ro
Gigi Becali l-a dat afară de la FCSB, iar apoi a fost transferat pe 2.500.000 de dolari
MediaFlux
MApN a primit răspunsul părții ucrainene referitor la incidentul din Portul Constanța cu drona marină: Cauzat cel mai probabil de acțiunile de război electronic ale Federației Ruse
stirilekanald.ro
Probleme cu stomacul? Digestia dificilă...
Masaj de cuplu la Soul Masaj București: de ce aleg cuplurile experiențe la salon în locul unei seri acasă?