Florin Călinescu dezvăluie care e cel mai ciudat loc unde a făcut amor. „Nu era moartă, era cât se poate de vie” VIDEO

Florin Călinescu continuă să își surprindă fanii, iar recent a făcut o confesiune neașteptată, într-o notă amuzantă și, totodată, îndrăzneață, dezvăluind cele mai neobișnuite experiențe amoroase din viața sa.
Filip Stan
08 apr. 2025, 08:21
Florin Călinescu dezvăluie care e cel mai ciudat loc unde a făcut amor.

Florin Călinescu a surprins pe toată lumea cu o dezvăluire neașteptată și șocantă. Cu un amestec de umor și nonșalanță, actorul a povestit despre cel mai ciudat loc în care a făcut amor.

„Am făcut amor la morgă, la Mina Minovici. Nu era moartă, era cât se poate de vie. Eram prieten cu medicul autopsier și n-aveam hoceag (n.r. – casă) cum se cheamă, amândoi și am zis… hai, la birou! Nu era deloc rece, pentru că materialul era viu. Ba chiar cu frica în sân”, a spus Florin Călinescu la podcast-ul lui Bursucu’.

Citeşte şi: Motivul pentru care Daniela Crudu nu se căsătoreşte cu tatăl copiilor ei. „Nu mai vreau!”

Renumitul om de televiziune a mai mărturisit că a început să se descurce singur de la vârsta de 4-5 ani: „Doamna Vicky îmi lăsa un sandviș, era un ghiozdănel de tablă, și eu mergeam până la grădiniță, trecând două parcuri. Mă așteptau niște romi punctuali: cu ce e sandvișul? Cu brânză, nu… Închideau frumos ghiozănelul și ziceau: mâine să vii cu ceva mai bun!”.

Una dintre cele mai frumoase amintiri din sşcoala generală este și cea a unei colege blonde, frumoasă ca un înger, pe nume Gherlinte. „Când intra în clasă, era atât de frumoasă, cu un păr cârlionțat și mă uitam la ea, cum stătea lângă sobă, taică-su era prim secretar…”, a mai spus Florin Călinescu.

Citeşte şi: Regina Întunericului, doborâtă de greutățile vieții. Gabriela Lucuțar a ajuns la psiholog: „Am clacat puțin și am nevoie de ajutor”

De asemenea, într-o tabără, la Costinești, acesta a avut parte de o altă aventură. „Și ea zice: hai, să fugim din tabără să ne plimbăm pe malul mării. Și era toată plaja aia plină cu alge, si niște carcaleți morți, un miros… și eu vroiam să finalizez plimbarea. Și ea spunea lucruri frumoase… Îi mulțumesc pentru că m-am antrenat să nu-mi mai fie scârbă”, a mai spus Florin Călinescu.

DailyBusiness
Palatul Parlamentului, fără apă timp de 3 zile. Lucrări urgente la rețeaua internă
Spynews
Iubita lui Mario Fresh și-a etalat silueta de invidiat! Cât de bine arată Miruna în costum de baie
Fanatik.ro
România, pe ultimul loc din UE la numărul tinerilor care muncesc în timpul studiilor. Experții contrazic datele Eurostat: care este, de fapt, realitatea
Capital.ro
România e în doliu, a murit o iubită maică. Se roagă acum pentru noi, alături de îngeri: Va veghea asupra celor rămași aici
Playtech.ro
Pedepse mai dure pentru şoferii care nu plătesc parcarea! Noutăţile din 2026 pentru proprietarii de maşini
Adevarul
Unul dintre fiii lui Ramzan Kadîrov este, la vârstă de 9 ani, proprietarul unei vile în valoare de 10 milioane de dolari
wowbiz.ro
Cătălin Crișan a ajuns de nerecunoscut, la doi ani după problemele de sănătate! Imaginile care i-au șocat pe fanii artistului: „Eu nu cred că e…”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Teo Trandafir a dormit în același pat cu Julio Iglesias! Prezentatoarea a dezvăluit totul în platoul „Follow us”. Cum a reacționat Ilinca Vandici
iamsport.ro
Becali i-a făcut lui Moruțan exact aceeași ofertă ca Șucu! Ce salariu va câștiga, de fapt, la Rapid fostul jucător al FCSB
MediaFlux
Ce se întâmplă cu TVA și alte taxe în 2026. Ministrul Finanțelor face anunțul
stirilekanald.ro
VIDEO Emil Gânj, căutat de FBI! Primul indiciu cu privire la locul în care se ascunde de peste 6 luni
Superliga 2025 – runda finală: FCSB vs Rapid și alte 2 meciuri de top în weekend