Fosta iubită a lui Fuego, declaraţii surprinzătoare la 12 ani de la despărţire. Motivul DUREROS pentru care nu s-au mai căsătorit

Ana Maria Ciaușu și Fuego, pe numele său real Paul Surugiu, au avut o relație acum 12 ani. Ana Maria Ciauşu, despre care s-a spus că a fost cea mai mare dragoste din viața artistului, a dezvăluit că au fost în pragul căsătoriei, dar că până la urmă s-au despărţit.
Filip Stan
12 feb. 2020, 08:14
Fosta iubită a lui Fuego, declaraţii surprinzătoare la 12 ani de la despărţire. Motivul DUREROS pentru care nu s-au mai căsătorit

Ana Maria Ciauşu şi Fuego au avut o relaţie care a durat din 2003 până în 2007. Cei doi urmau să se căsătorească, iar pe atunci au stabilit și cine urmează să le fie nașa de cununie, nimeni alta decât  cântăreața de muzică populară Irina Loghin.

„Mai mult cei din jurul nostru își doreau asta decât ne-am dorit noi. Scopul relației noastre nu a fost căsătoria. Pasul ăsta trebuie să vină firesc și nu dintr-o presiune publică sau pentru a intra în rândul lumii”, a spus Ana Maria Ciauşu în cadrul unui interviu pentru Pro TV.

ŞOC în SHOWBIZ: Fuego, la un pas de MOARTE! Momente GROAZNICE pentru ARTIST

Totuși, cei doi nu au ajuns în fața altarului, să își jure iubire veșnică, deși toată lumea îi vedea și în această postură. Se pare că unul dintre motive a fost și faptul că nu puteau avea copii împreună. Femeia de 42 de ani, ajunsă secretar general al PNL Olt, are însă acum patru nepoți, după cum a dezvăluit: „Astăzi, mă găsiți deja cu 7 ani de experiență politică în județul Olt, la mine acasă. Eu cred că politica este despre și pentru oameni. Aceasta este motivația care m-a determinat să intru în politică. Eu iubesc oamenii, îmi place sa fiu în mijlocul lor și atunci când îți pasă trebuie să și faci ceva în acest sens”.

Fuego ştie toate glumele şi bancurile cu el. Ce spune artistul despre MIŞTOURILE făcute pe seama lui

Ana Maria Ciaușu este originară din Slatina și a activat în funcția de consilier local în Primăria Slatina. În 2015 și-a anunțat intenția de a candida la funcția de primar al municipiului. În același an s-a retras din cursa pentru desemnarea drept candidat al partidului ei pentru fotoliul de primar, însă a fost desemnată secretar general al PNL Olt, funcție pe care o ocupă și în prezent.

„Sigur că păstrez legătura. Vorbim destul de des, ne și vedem când timpul ne permite. Ne spunem lucruri normale, despre ce se mai întamplă în viețile noastre, atât profesional cât și personal. Suntem foarte buni prieteni”, a mai mărturisit Ana Maria Ciaușu.

Fuego a amintit-o într-o melodie din 2009, de pe albumul „Cântați cu mine”, piesa fiind intitulată „Ana Maria”.

DailyBusiness
OpenAI pregătește lansarea unei versiuni ChatGPT pentru adulți. Ce caracteristici va avea noul model de chatbot
Spynews
Mama Mihaelei Rădulescu s-a stins din viață! Vedeta a revenit de urgență în România
Fanatik.ro
Ilie Dobre, la un pas de moarte! A făcut preinfarct și a fost operat. Prima reacție a celebrului crainic radio. Exclusiv
Capital.ro
Vladimir Putin este îndrăgostit. Liderul rus și-a recunoscut public sentimentele: DA!
Playtech.ro
Cât este indemnizaţia de plasament la final de 2025: tabel oficial în funcţie de judeţ
Adevarul
Ce îl așteaptă pe Zelenski în scenariul cel mai negru pentru Ucraina
wowbiz.ro
Veștile de care românii se temeau! Legea tocmai a fost publicată în Monitorul Oficial. Taxele și impozitele vor exploda începând cu ianuarie 2026
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
BREAKING NEWS Un avion s-a prăbușit pe un aeroport din SUA! Nu există supraviețuitori
iamsport.ro
A fost bairam! Supărarea ține puțin în Oltenia: jucătorii au aruncat cu bani în lăutari după eșecul din Conference League
MediaFlux
Ce a spus Trump despre întâlnirea cu Nicușor Dan. Se negociază "la sânge"
stirilekanald.ro
Profesoară de 31 de ani, înjunghiată mortal de un elev din clasa a VIII-a! Un copil de numai 4 anișori a rămas acum orfan
DOLIU! A MURIT! PEPE „drum bun printre stele”… vestea a venit ca un trăznet