Gabriela Cristea a ajuns de urgenţă la spital. Momente dramatice pentru vedetă: „Dimineaţă m-am simţit rău” FOTO

Gabriela Cristea a ajuns la spital după ce s-a confruntat cu simptome severe ale unei viroze. Deși inițial a sperat că se va putea trata acasă, starea vedetei s-a agravat pe parcursul zilei, astfel că aceasta a fost nevoită să meargă la camera de gardă.
Filip Stan
26 mart. 2025, 22:27
Gabriela Cristea a ajuns de urgenţă la spital. Momente dramatice pentru vedetă:
Gabriela Cristea a ajuns de urgenţă la spital. Momente dramatice pentru vedetă: "Dimineaţă m-am simţit rău" FOTO

Gabriela Cristea a vorbit despre momentele dificile prin care a trecut pe Instagram, asigurându-și urmăritorii că medicii au reușit să îi amelioreze simptomele, iar restul tratamentului îl va continua acasă.

„Am reușit să nu ratez viroza din sezonul acesta. Dimineață am început să mă simt rău și până seara, simptomele m-au trimis direct la camera de gardă. Noroc că medicii de aici au știut ce să-mi facă și m-au pus pe picioare, restul tratamentului îl fac acasă la mine în pătuț”, a scris Gabriela Cristea pe Instagram.

Fanii au reacţionat imediat şi i-au transmis numeroase multă sănătate și să își revină complet curând.

Citeşte şi: Cu cât i-a plătit Bogdan Peșchir pe influenceri ca să-l susțină pe Călin Georgescu. Printre ei se numără Oana Zăvoranu, Culiță Sterp și Mădălin Ionescu

Citeşte şi: Tratamentul corporal de care este dependentă Lidia Buble: „Toate femeile ar trebui să încerce măcar o ședință”

Pe de altă parte, vedeta și-a tuns părul mai scurt decât obișnuia să o facă în urmă cu aproape două luni și și-a făcut și breton. Schimbarea nu a surprins-o doar pe ea, ci soțul ei, Tavi Clonda. De asemenea, și-a achiziționat un aparat pentru bucle, declarând că adoră noua sa imagine.

„Rockstar sau coama de leu! Hahhahahah! Mi-am comandat un aparat din ăsta de valuri și azi m-am jucat cu părul meu. Eu zic că pentru prima data e rezonabil, nu sunt bani aruncați aiurea”, scria Gabriela Cristea pe Instagram.

DailyBusiness
Mihai Daniel Dragu, expert in drone, vine cu o ipoteză șocantă. Drona care a explodat în portul Constanța a fost permanent în controlul ucrainenilor
Spynews
Fostă concurentă de la Mireasa, mamă pentru a doua oară. Ce nume a ales pentru fiica ei
Fanatik.ro
Top 5 locuri de vizitat în Curacao, cea mai mică țară prezentă la CM2026. Obiectivele care nu trebuie ratate de niciun turist
Capital.ro
UDMR, mesaj tranșant pentru Ilie Bolojan: Nu mai poate fi premier
Playtech.ro
Ministerul Educației vrea să schimbe modul în care sunt notați elevii. Profesorii nu sunt de acord: „Copiii nu sunt loturi de marfă”
Adevarul
Experiența de coșmar a unei mame care s-a angajat cameristă la un hotel din București: „M-am simțit umilită și tratată cu bătaie de joc”
wowbiz.ro
Adi Sînă, acuzat de fostul coleg de la Akcent, Sorin Brotnei, că a destrămat trupa. Declarații explozive: „El lua mai mult și voia mai mult”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Mama lui Ece Irtem dezvăluie ce pastile a luat actrița înainte de a se pune la somn: „Când am intrat în camera ei...”
iamsport.ro
Radu Banciu și-a ales favorita de la Mondial după primele meciuri: ”Îi văd campioni. Cine să-i bată?”
MediaFlux
Cartea de identitate electronică nu mai e gratuită. Cât vor plăti românii pentru noile buletine
stirilekanald.ro
Sorin Grindeanu premier, în locul lui Veștea
Din ce sunt fabricate brichetele de foc și cât de eficiente sunt în sezonul rece