Gabriela Cristea nu s-a mai puțut abține după zvonurile despărțirii de Tavi Clonda: „Trebuie să recunosc cinstit, da, divorțul bate la ușă”

De ceva vreme, tot există zvonuri că Tavi Clonda și Gabriela Cristea ar fi la un pas de divorț, după zece ani de relație. Cei doi au o familie frumoasă, alături de cele două fetițe pe care le au împreună, iar prezentatoarea a decis să spună lucrurilor pe nume după toate speculațiile.
Alina Costache
26 sept. 2024, 10:49
Gabriela Cristea nu s-a mai puțut abține după zvonurile despărțirii de Tavi Clonda:

Gabriela Cristea a reacționat după ce a citit că s-ar fi despărțit de soțul ei, Tavi Clonda. Nu este prima dată când apar aceste zvonuri, și în urmă cu un an s-a scris că cei doi ar avea probleme în căsnicie.

Gabriela Cristea și Tavi Clonda s-au despărțit?

Prezentatoarea a posta un videoclip pe rețelele sociale, unde a ținut să lămurească zvonurile despre presupusul divorț. Gabriela Cristea și-a început mesajul prin a recunoaște că „divorțul bate la ușă”, ca mai apoi să declare că totul a fost o glumă și nici nu s-a pus problema de vreo separare, căci ea și soțul ei au o relație foarte bună.

Citește și: Tavi Clonda, adevărul despre certurile cu Gabriela Cristea. Cum reușesc cei doi să depășească tensiunile din căsnicie: „Avem momente de mai puțină bucurie”

Da, până la urmă, trebuie să recunosc cinstit. Da, divorțul bate la ușă, asta este. Din când în când, este bine să acceptăm realitatea așa cum este și știți cum e, nu putem fugi de soartă, ce ți-e scris în frunte ți-e pus.

Doar că, (n.r. râde), da, fraților, dar nu am putut să mă abțin. Am zis asta pentru că astăzi am citit „Bombă pe plaiuri mioritice. Gabriela Cristea, divorț bombă”. Este un titlu care circulă în social media cum că divorțez de soțul meu. Să vă răspund? Nu cred că are sensul.

Bine, o să vă răspund. Nu, nu divorțăm și nici nu a fost vreodată vreo discuție despre divorț (…) Nu am divorțat nici anul trecut, nici acum doi ani când a mai apărut o știre și nu ne-am propus vreodată în viața asta să divorțăm (…) Nu mai credeți toate balevernele și prostiile posibile, pentru că viața mea e frumoasă și o trăiesc”, a spus Gabriela Cristea, pe Facebook.

DailyBusiness
George Simion, între tortul Groenlandei și fursecurile României. Ce a declarat liderul AUR
Spynews
Răsturnare șocantă în cazul crimei din Timiș! Un adult ar fi fost implicat în uciderea lui Mario. Ce declarații a făcut unchiul victimei
Fanatik.ro
Cât costă un șnițel de pui cu cartofi prăjiți la hotelul Simonei Halep din Poiana Brașov. Prețul e foarte bun pentru mulți români
Capital.ro
Plăcuțele de înmatriculare care expiră. Proprietarii trebuie să le înlocuiască până în martie 2026
Playtech.ro
Locuitorii unei comune din România, impozit de 10.000 de lei pe locuinţe. Sunt de 30 de ori mai mari ca în alţi ani, acuzaţiile cetăţenilor
Adevarul
„Dă-ți pantalonii jos, acum!”. Momentul șocant în care un consilier local bate și umilește un elev în curtea unei școli din județul Galați
wowbiz.ro
Mario, adolescentul ucis în Cenei, și-a presimțit moartea?! Mesajele cutremurătoare pe care le-a postat pe internet înainte de tragedie: „Prietenul de azi, criminalul de mâine”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Unchiul lui Mario a DEZVĂLUIT cum și-a recunoscut unul dintre adolescenți fapta: „L-a omo... Vezi mai mult
iamsport.ro
Gigi Becali l-a înjurat pe jurnalistul Silviu Tudor Samuilă: ”Era ceva cu Nuțu Cămătaru...”
MediaFlux
Anunț de ultimă oră despre taxe și impozite în 2026. Promisiunea premierului Bolojan pentru români
stirilekanald.ro
VIDEO Detalii terifiante ies la iveală după moartea lui Mario. Oamenii legii au descoperit că trupul neînsuflețit a fost mușcat
Top 5 sloturi Yggdrasil