Gabriela Lucuțar spune ce își dorește de la viitorul iubit: „Să aibă el inițiativă, să fie spontan. Să mă simt și eu femeie”

Gabriela Lucuțar a devenit cunoscută în 2022, după ce a ajutat-o pe Anamaria Prodan cu parastasul mamei sale. De atunci, cele două sunt văzute împreună uneori, fiind prietene și partenere de afaceri.
Alina Costache
20 iun. 2024, 17:22
Gabriela Lucuțar spune ce își dorește de la viitorul iubit:

Gabriela Lucuțar a ajuns în atenția publică după ce a ajutat-o pe Anamaria Prodan cu parastasul mamei sale, în anul 2022. De atunci, cele două femei au fost surprinse împreună de mai multe ori, ele declarând că au legat o relație de prietenie. Mai mult, au devenit partenere de afaceri. Acum, Gabriela participă la al treisprezecelea sezon al emisiunii „Chefi la Cuțite”, după ce în trecut, a apărut și la „Imperiul Leilor”.

Femeia deține o firmă de pompe funebre și se ocupă cu evenimentele legate de înmormântări, fiind cunoscută și sub numele de „Regina Întunericului”. Cu toate că afacerea ei a dat roade, anul trecut a decis să meargă în fața antreprenorilor de la „Imperiul Leilor”. Aici, femeia le-a cerut antreprenorilor peste două milioane de euro pentru business-ul de care se ocupă.

Gabriela Lucuțar, așteptări de la viitorul iubit

Femeia de afaceri a vorbit recent și despre viața ei personală. Cu toate că în sfera profesională lucrurile merg ca pe roate, în cea sentimentală, lucrurile nu stau chiar la fel. Femeia a trecut printr-o perioadă dificilă, divorțând după 20 de ani de căsnicie. Ea și fostul soț au împreună trei copii, cu care femeia de afaceri a rămas după ce s-a separat de cel care i-a fost alături mai bine de două decenii.

Citește și: Gabriela Lucuțar, adevărul despre divorțul de tatăl celor trei copii. Regina Întunericului face dezvăluiri halucinante: „Îmi plac bărbații foarte mult, reci, la mine pe targă”

Totuși, prietena Anemariei Prodan este pregătită pentru o nouă etapă din viața sa și își dorește să simtă din nou dragostea. Invitată la emisiunea „Fiță cu Adiță”, Gabriela a făcut mărturisiri despre ce își dorește de la viitorul bărbat care va apărea în viața ei.

„Mi-aș dori să aibă el inițiativă, să fie alături de mine și să spună el să facem asta, să coordoneze. Nu mai vreau să fiu bărbat. Aș vrea să fiu și eu femeie, să fiu răsfățată. Mi-aș dori să îmi aducă flori, să îmi facă multe complimente, să îmi spună „iubita mea”, „frumoasa mea”, „îmi doresc să îmi spună iubirea mea”. La 2 noaptea, la 3 dimineața, să mă trezească din somn. Să aibă el inițiativă, să fie spontan. Să mă simt și eu femeie, să mă simt iubită, apreciată.

Nu neapărat că fostul nu mă aprecia, dar sunt multe din lucrurile de acum pe care nu le făcea. Îmi doresc foarte mult să muncească cineva cot la cot cu mine”, a dezvăluit aceasta.

Citește și: Regina Întunericului a băgat divorţ. Gabriela Lucuţar a cerut custodia copiilor şi împărţirea averii de 2,7 milioane de euro: „Am pierdut 70% din munca mea de 18 ani!”

DailyBusiness
Cum putem evita o nouă explozie a prețurilor la energie. Anunțul de ultimă oră făcut de ministru
Spynews
Raluca Ropotan, despre relația cu tatăl ei, Stelian Ogică. Ce relație au, în prezent, cei doi: "Noi tot timpul..." 
Fanatik.ro
După ce a împlinit 21 de ani, David Popovici a primit cel mai tare mesaj de la iubita lui, Taisia. ”Fericiți”
Capital.ro
Călin Georgescu ar putea scăpa nevinovat. Dosarul se poate anula. Greșeală uriașă la Parchetul General și ÎCCJ
Playtech.ro
Val de frig în România. Temperaturi cu 10 grade mai mici față de zilele trecute. Cât ține vremea urâtă, vești proaste de la meteorologi
Adevarul
Cine este moldoveanul asociat cu mituirea șefilor ELCEN. Are afaceri cu LukOil, contracte cu statul și un palat de 6 milioane de euro în București
wowbiz.ro
Doliu imens în lumea manelelor! A murit Ionuț Americanu. Cornelia, dansatoarea maneliștilor, a făcut publică vestea tristă
Economica.net
Eşec al ungurilor în România. Planul pe care-l avea gigantul din Ungaria a picat
Prosport.ro
FOTO. Mădălina Ghenea, pur și simplu superbă într-o ținută sumară
kanald.ro
Se dau bani pentru femeile însărcinate. Despre ce sumă este vorba
Cancan.ro
Tânăra rănită de Toto Dumitrescu este sportivă! Ocupă locul 384 WTA
iamsport.ro
Prunea l-a DISTRUS pe fostul antrenor de la FCSB: 'Pe unde mai antrenează, prin Tanganica? Zici că a fost la Paris, vorbește el, pe bune?!'
Românii vor introducerea serviciului militar. Date de ultimă oră
stirilekanald.ro
Destin negru pentru doi tineri care se iubeau încă din copilărie. Ambii parteneri s-au sinucis, după o eroare a poliției
substantial.ro
O noua tragedie zguduie România. Accident îngrozitor