Gestul CIUDAT al unei IUBITE POSESIVE: Şi-a OBLIGAT partenerul să facă asta în timpul unei VACANŢE EXOTICE

O tânără din Marea Britanie a recurs la un gest inedit în momentul în care a aflat că iubitul ei pleacă într-o vacanţă în Ibiza, loc cunoscut pentru dezmăţ, fără ea. Astfel, l-a obligat să poarte un tricou cu un mesaj ciudat.
Alina Costache
10 sept. 2014, 08:14
Gestul CIUDAT al unei IUBITE POSESIVE: Şi-a OBLIGAT partenerul să facă asta în timpul unei VACANŢE EXOTICE

Abbie Bartlett, o tânără de 20 de ani din Marea Britanie, a reacţionat ciudat în momentul în care a aflat că iubitul ei o să plece în Ibiza fară ea. Astfel, ea i-a facut cadou un tricou cu un mesaj personalizat şi l-a obligat să îl poarte, potrivit Daily Mail.

O iubesc pe iubita mea Abbie şi urăsc fetele din Ibiza, aşa că vă rog staţi departe de mine„, era scris pe tricoul respectiv, alături de mai multe poze din viaţa de cuplu a celor doi.

Citeşte şi Sacrificiu pentru un selfie. O turistă a apărut în sânii goi în faţa lui Will Smith FOTO

Chiar dacă cei doi au o relaţie de şase ani şi se iubesc, Abbie recunoaşte că este geloasă şi extrem de posesivă.

Specialistii le sfatuiesc pe femei ca nu este tocmai indicat sa se procedeze in aceasta masura daca nu au incredere in parteneri, deoarece barbatii care nu au de gand sa calce stramb se simt umiliti.

Abbie are insa noroc. Partenerul ei a marturisit ca a considerat tricoul personalizat drept o gluma.

Citeşte şi Iubitele posesive, spaima bărbaţilor: Sfaturi care te ajută să nu te transformi într-o femeie disperată

DailyBusiness
Radu Miruță avertizează după scandalul ploșnițelor de la metrou: „Cei responsabili vor pleca, vor plăti sau vor ajunge la Parchet”
Spynews
Fostă concurentă de la Mireasa, mamă pentru a doua oară. Ce nume a ales pentru fiica ei
Fanatik.ro
Andrei Rațiu, transfer spectaculos la Liverpool! Englezii aruncă bomba în mercato
Capital.ro
Nici nu s-a terminat anul școlar, dar un nou trend prinde contur: ce se întâmplă cu cumpărăturile pentru școală
Playtech.ro
Cât costă o vacanță în Bulgaria în 2026. În unele stațiuni mănânci cu 6 euro, în altele plătești 27 de euro pentru o cafea și o prăjitură
Adevarul
Naționala de fotbal a României la Mondialul jucat sub semnul fascismului. Dramatism și ghinion pentru ticolori în Italia 1934
wowbiz.ro
Răzvan Lucescu a izbucnit în lacrimi atunci când a vorbit despre tatăl său! Nu poate trece nici acum peste pierderea suferită: „E greu de acceptat”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Claude Guillemot, cofondator Ubisoft, și-a pierdut viața în urma prăbușirii unui avion de mici dimensiuni, în Franța
iamsport.ro
Fără dubii! Pancu a recunoscut că ar fi refuzat-o pe Rapid dacă primea cealaltă ofertă la care spera: ”O dată în viață!”
MediaFlux
Horoscop financiar de weekend. Cele trei zodii care vor atrage banii ca un magnet
stirilekanald.ro
Sorin Grindeanu premier, în locul lui Veștea
Știi care sunt cele 7 aspecte care fac diferența atunci când alegi un salon de masaj în București?