Gigi Becali, prima reacţie despre CONTROVERSELE de la CLINICA SA. Ce spune despre tratamentele CONTESTATE de MEDICI

Gigi Becali a deschis o clinică oncologică, dar mai mulţi medici au reclamat faptul că tratamentele folosite în cazul bolnavilor de cancer sunt nedovedite ştiinţific.
Filip Stan
29 mart. 2019, 10:14
Gigi Becali, prima reacţie despre CONTROVERSELE de la CLINICA SA. Ce spune despre tratamentele CONTESTATE de MEDICI

Libertatea a dezvaluit, vineri, ca mai mulţi medici susţin că tratamentele de la clinica Imunomedica nu sunt agreate de specialişti.

Tratamente CONTROVERSATE la clinica lui Gigi Becali. Bolnavii sunt trataţi cu leacuri pentru cancer NEDOVEDITE ŞTIIŢIFIC

„Să stabilim ceva. Eu am investit nişte milioane de euro, în niste aparate medicale. Ele sunt omologate. Avem aprobare de la Ministerul Sănătăţii. Ce spun jurnaliştii e problema lor. O fi aşa, nu o fi aşa, eu nu sunt doctor, nu sunt specialist. Eu am investit milioane de euro să ajut nişte oameni să nu moară. Chimioterapia omoară oameni . Noi nu facem chimioterapie. Nu se face!”, a declarat Gigi Becali la România TV.

„Daca este ilegal… nu se faca nimic nelegal! Cine vrea face la mine la clinică, nu e obligatoriu, nu îi iau nici bani. Cine vrea plăteşte, cine vrea nu plăteşte. Dacă nu este bună clinica mea, de ce vin oameni din Franţa, din Italia?”, a mai spus Gigi Becali.

DailyBusiness
OpenAI pregătește lansarea unei versiuni ChatGPT pentru adulți. Ce caracteristici va avea noul model de chatbot
Spynews
Ce este "Sindromul Grinch" și cum se manifestă. Cum au ajuns mulți români să urască Crăciunul
Fanatik.ro
Ei sunt sportivii care participă la Survivor România 2026! Au scris istorie, dar acum vor să depășească și provocările din Republica Dominicană
Capital.ro
Călin Georgescu a primit decizia definitivă privind controlul judiciar. Este și bun de plată. Ce sumă îl obligă Tribunalul București să achite
Playtech.ro
Iluzia optică pentru cei cu un IQ mare. Poţi vedea elefantul în 4 secunde
Adevarul
O fotografie cât o mie de cuvinte, cu Maia Sandu. Detaliul surprins la plecarea din Grecia spre Olanda
wowbiz.ro
Veștile de care românii se temeau! Legea tocmai a fost publicată în Monitorul Oficial. Taxele și impozitele vor exploda începând cu ianuarie 2026
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Un ciclon puternic amenință Europa! Cum se va manifesta fenomenul și ce țări vor fi afectate
iamsport.ro
Fostul fotbalist de la FCSB a câștigat 330.000 de euro la pariuri sportive: ”S-a terminat istoria! De atunci nu am mai jucat”
MediaFlux
Termen limită pentru taxe și impozite locale. Decizie în Guvern
stirilekanald.ro
VIDEO Dezastru pe autostradă! 13 persoane au murit și peste 150 au fost rănite
TRAGEDIE! A MURIT! Florin Piersic: „Dumnezeu sa te aiba in paza”