Gigi Becali, după victoria Stelei la Botoşani: Mai aduc doi-trei jucători, unul va fi decisiv pentru echipă

Gigi Becali, a declarat, duminică seară, că va aduce la FCSB doi sau trei jucători, dintre care unul va fi decisiv pentru echipă. El a menţionat că fotbalistul respectiv este străin şi nu este Adam Nemec.

11 dec. 2017, 06:22

O să iau 2-3 jucători, unul dintre ei va fi decisiv pentru Steaua. E străin. Din Ţara Olteniei. O să vedeţi. Nu e Nemec„, a spus Becali la Digi Sport, menţionând că fotbalistul în cauză nu este nici Eric.

Citeşte şi ADVERSARI STEAUA (FCSB) în Europa League: Tragere la sorţi de coşmar pentru primăvara europeană

Gigi Becali a vorbit şi despre speculaţiile apăture după ce Mihai Stoica a părut să primească un mesaj pe telefonul mobil în timpul partidei de la Botoşani, iar după două minute Vlad Achim a fost înlovăcuit cu Coman: „Nu este adevărat, nu am dat niciun mesaj. Dacă dau mesaj, dau la pauză. E vreo lege care nu permite patronului să fac echipa, să colaboreze cu antrenorul? Legi drepte şi adevărate sunt scrise, ce nu sunt scrise nu sunt legi„.