Gol FANTASTIC marcat de Lucian Sănmărtean. Arabii au înnebunit VIDEO

Lucian Sănmărtean a marcat un gol fabulos în meciul Al Ittihad - Al Raed, scor 6-2, din etapa a 15-a a campionatului din Arabia Saudită. Sănmărtean ţi-a trecut în cont şi o pasă de gol.

05 feb. 2016, 06:26

Lucian Sânmărtean a marcat cel mai frumos gol al partidei, cu o execuţie perfectă din lovitură liberă, în minutul 26, iar în minutul 37 i-a pasat decisiv lui Al Muwallad pentru golul de 4-0, cu o pasă de 40 de metri.

CITEŞTE ŞI Vica Blochina, dezvăluiri din dormitor. Ce preferinţe SEXUALE avea Victor Piţurcă

Al Ittihad, echipa antrenată de Victor Piţurcă, are 32 de puncte după 15 partide şi ocupă locul 3 în clasament, la patru puncte în spatele liderului Al Hilal, care are un meci mai puţin disputat.