Horoscop: Zodii de bărbaţi care îşi doresc iubire

Află care sunt zodiile de bărbaţi care îşi doresc foarte mult să iubească şi să fie iubiţi.
Alina Costache
07 apr. 2015, 08:57
Horoscop: Zodii de bărbaţi care îşi doresc iubire

Taur

Barbatul taur este foarte senzual atunci cand vine vorba de relatia de cuplu si de exprimarea sentimentelor . Fiind guvernat de planeta Venus, planeta iubirii, barbatul taur isi va trata partenera asa cum isi doreste sa fie tratat si el la randul lui. Ii place sa se simta iubit, rasfatata si alintat. Vrea sa simta ca iti pasa de el si sa vada ca il iubesti si ca iti pui toata increderea in relatia voastra, scrie Kudika.ro.

Citeşte şi Horoscop: Ce ar trebui să înveţe zodiile

La randul lui iti ofera tot sprijinul de care ai nevoie si este langa tine in orice moment. Declaratiile de dragoste si dovezile de iubire nu lipsesc din agenda lui zilnica, iar cadourile sunt la ordinea zilei pentru ca este generos din fire si ii place sa te surprinda.

Rac

Barbatul rac tine foarte mult la familie si la respectarea traditionalitatii si a semnificatiei spirituale a conceputului de camin. Este un barbat galant si iubitor, asa ca nu o sa iti lipseasca dragostea si afectiunea langa el. La randul tau va trebui sa ii arati cat este de important pentru tine si sa fii langa el ori de cate ori este nevoie.

Va fi foarte intelegator si deloc gelos pentru ca iti da toata increderea lui inca de la inceputul relatiei. Sufera atunci cand il neglijezi si ii place sa stati de vorba ore in sir timp in care sa iti povesteasca vrute si nevrute. Trebuie sa stai si a il asculti, sau macar sa ii lasi aceasta impresie, pentru ca indiferenta il doare cel mai tare.

Citeşte şi HOROSCOP: Zodii religioase versus zodii superstiţioase

Leu

Pentru barbatul leu, dragostea este dingurul lucru pentru care merita sa traiasca, asa ca va trebui sa fii foarte darnica in aceasta relatie. Daca vrei ca partenrul tau sa nu se simta neglijat si ignorant, ofera-i toata atentia si toata energia ta. El se hraneste cu dovezile tale de iubire, cu gesturile tale tandre si cu vorbele tale dragastoase.

Continuarea pe Kudika.ro.

DailyBusiness
RO-Wine: Vinuri din 15 țări și trei zile în care Bucureștiul devine, din nou, capitala vinului internațional
Spynews
Iubita lui Andrei Ștefănescu a împlinit 37 de ani! Ștefania Ducă a sărbătorit alături de prezentator și de fiul acestuia
Fanatik.ro
Soția lui Gabi Tamaș a ajuns pe mâinile esteticienilor. Operația cu care se mândrește Ioana Tamaș
Capital.ro
Noua lege a salarizării va schimba grila din sistemul public. Dragoș Pîslaru: Trebuie să ieșim din zona de populism
Playtech.ro
Pensionarii români care trăiesc în străinătate pot pierde asigurarea medicală din România. Ce trebuie să facă în termen de 15 zile
Adevarul
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii sunt mai atenți la calitatea proiectului, la reputația dezvoltatorului”
wowbiz.ro
Rezultatele autopsiei lui Robert, elevul de clasa a VIII-a din Bacău, care a murit în curtea școlii. Ce spune mama băiatului
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Mama lui Robert, adolescentul care s-a stins din viață în curtea școlii, susține că fiul ei putea fi salvat. Femeia neagă că băiatul ar fi avut probleme de sănătate: ,,Copilul mai avea puls”
iamsport.ro
Florin Prunea a spus ce jucător nu mai are loc la Dinamo: ”Trebuie să plece”
MediaFlux
Măsuri de securitate de urgență, în Capitală. Polițiștii iau măsuri sporite
stirilekanald.ro
Moscova, sub asediul dronelor, cu câteva zile înainte de mega-parada lui Putin. O clădire de lux, lovită în plin
PSG – Bayern și Atletico – Arsenal se joacă azi și mâine. Cote 1×2, antepost și ponturi