Ilie Năstase, puţin preocupat de nunta cu Brigitte Sfăt: Nu mi-am comandat niciun costum. Mă însor în chiloţi

Ilie Năstase nu pare deloc încântat atunci când vine vorba despre propria nuntă. Marele campion oferă numai răspunsuri ciudate despre cel mai mediatizat eveniment monden al finalului de an, al cărui protagonist urmează să fie.
Iulian Tudor
28 oct. 2013, 09:15
Ilie Năstase, puţin preocupat de nunta cu Brigitte Sfăt: Nu mi-am comandat niciun costum. Mă însor în chiloţi

În vreme ce Brigitte abia s-a întors de la Viena, unde a încheiat o nouă rundă de shopping dedicată exclusiv cununiei religioase, Ilie pare destul de plictisit atunci când e rugat să vorbească despre subiectul nuntă, scrie ziarulring.ro.

„Eu nu mă ocup cu nimic de această nuntă. Nu mi-am comandat niciun costum. Mă-nsor în chiloţi…!”, a spus Ile Năstase, după ce, în urmă cu câteva zile spunea că nu ştie care este data propriei nunţi.

Iniţial, nunta lui Ilie Năstase şi a lui Brigitte Sfăt trebuia să aibă loc la începutul lunii octombrie, după care au anunţat că nunta va avea loc pe la jumătatea lunii noiembrie, ca mai apoi să anunţe ca sigură data de 2 noiembrie ziua marelui eveniment monden.

Dar planurile le-au fost date peste cap din nou, astfel că data de pe invitaţii s-a modificat pentru 9 noiembrie. „Ilie a fost rugat ca în acea perioadă în care stabilisem noi data nunţii să meargă la Monte Carlo. Are o întâlnire unde va participa şi prietenul lui, prinţul Albert, care şi-a dorit mult să fie el de faţă”, a motivat doamna Năstase, fost Top-Model România 2000, şi ultima amânare.

DailyBusiness
Radu Miruță avertizează după scandalul ploșnițelor de la metrou: „Cei responsabili vor pleca, vor plăti sau vor ajunge la Parchet”
Spynews
Fostă concurentă de la Mireasa, mamă pentru a doua oară. Ce nume a ales pentru fiica ei
Fanatik.ro
Andrei Rațiu, transfer spectaculos la Liverpool! Englezii aruncă bomba în mercato
Capital.ro
Nici nu s-a terminat anul școlar, dar un nou trend prinde contur: ce se întâmplă cu cumpărăturile pentru școală
Playtech.ro
Cât costă o vacanță în Bulgaria în 2026. În unele stațiuni mănânci cu 6 euro, în altele plătești 27 de euro pentru o cafea și o prăjitură
Adevarul
Naționala de fotbal a României la Mondialul jucat sub semnul fascismului. Dramatism și ghinion pentru ticolori în Italia 1934
wowbiz.ro
Răzvan Lucescu a izbucnit în lacrimi atunci când a vorbit despre tatăl său! Nu poate trece nici acum peste pierderea suferită: „E greu de acceptat”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Claude Guillemot, cofondator Ubisoft, și-a pierdut viața în urma prăbușirii unui avion de mici dimensiuni, în Franța
iamsport.ro
Fără dubii! Pancu a recunoscut că ar fi refuzat-o pe Rapid dacă primea cealaltă ofertă la care spera: ”O dată în viață!”
MediaFlux
Solstiţiul de vară 2026. Urmează cea mai lungă zi din an
stirilekanald.ro
Sorin Grindeanu premier, în locul lui Veștea
Știi care sunt cele 7 aspecte care fac diferența atunci când alegi un salon de masaj în București?