Ilinca Vandici și-a lansat propriul parfum. Câți bani trebuie să scoți din buzunar dacă vrei să miroși ca vedeta: „S-a lucrat mult la acest proiect”

Cât costă parfumurile lansate de Ilinca Vandici. Vedeta a dezvăluit că primele produse sunt deja disponibile și este extrem de bucuroasă că și-a îndeplinit acest vis.
Alina Costache
18 nov. 2024, 23:21
Ilinca Vandici și-a lansat propriul parfum. Câți bani trebuie să scoți din buzunar dacă vrei să miroși ca vedeta: „S-a lucrat mult la acest proiect”

Ilinca Vandici a lansat prima sa colecție de parfumuri, un proiect la care a visat mult timp și care a devenit realitate în cele din urmă. Prezentatoarea TV a muncit foarte mult pentru a crea aceste parfumuri care să se potrivească perfect personalităților diverselor femei. Vedeta și-a dorit ca fiecare parfum să fie special și să se muleze pe diferite tipologii de femeie, în funcței de starea și momentul zilei.

Citește și: Anca Dumitra, imagini emoționante cu fiul ei. Geaninuța din Las Fierbinți este o mamă extrem de mândră

Parfumurile vedetei au fost realizate în colaborare cu parfumuri renumiți din Dubai, iar pe site-ul oficial al brandului SIGMA sunt deja disponibile. Cele trei parfumuri pot fi cumpărate acum la prețul de 300 de lei, având o reducere față de prețul standard de 500 de lei.

„Au ieșit parfumurile. Asta e marea fericire. S-a lucrat mult la acest proiect. În spatele minții aveam ideea de câțiva ani de zile, însă niciodată nu am avut concentrarea să mă așez într-un loc și să pornesc. Am analizat colegele din redacție, prietenele, toate grupurile de femei pe care le cunosc. Mi-am dorit foarte tare ca aceste trei parfumuri să corespundă nevoilor mai multor femei. Drept urmare, unul dintre ele este cu trandafiri, dar și celelalte sunt extrem de frumoase. Unul este fresh și celălalt este mai curajos, pentru o femeie puternică.

Am luat niște trăsături și niște tipologii, momente specifice din viața unei femei. Noi știm că femeile sunt cu de toate, cu trăiri, emoții, iar parfumul este esențial. Și atunci, numele a pornit de la o catalogare a femeilor. Sunt Alfa, Sigma (o femeie puternică, dar care nu se arată neapărat, ea nu vrea să iasă în fața, așa cum o face femeia Alfa). Femeia Sigma stă undeva pe planul doi, analizează, e autentică, e în contact cu sinele, e flexibilă.

Când am citit treaba asta, am zis că asta sunt eu. Am creat parfumurile astfel: unul pentru o femeie extrem de puternică, unul pentru o femeie sensibilă, vulnerabilă și pentru femeile îndrăznețe, care au curajul să facă lucruri și să-și spună punctul de vedere”, a spus Ilinca Vandici, în cadrul emisiunii „Follow us!” de pe Kanal D.

Citește și: Soția lui Smiley nu s-a uitat la bani! Cât costă rochia cu care Gina Pistol a făcut senzație la MasterChef 2024

DailyBusiness
Scandal în Parlament pe legea integrității. USR, PSD și PNL și-au aruncat acuzații dure în plen
Spynews
Meteorologii ANM au anunțat cum va fi vremea la început de toamnă. La ce temperaturi să ne așteptăm
Fanatik.ro
Cine e marea favorită în Rapid – Dinamo, primul derby bucureștean. Daniel Pancu și Nuno Campos, plusuri și minusuri după „era Gâlcă” și „era Kopic”
Capital.ro
„Oamenii sunt înșelați”. Scandalul care zguduie Germania după creșterea prețurilor la pompă
Playtech.ro
Rezultate BAC 2026, sesiunea de toamnă. Când se afișează notele și ce trebuie să știi înainte să depui contestație
Adevarul
Radu Drăgușin, detalii teribile despre accidentarea care aproape i-a încheiat cariera: „Multă durere, am învățat să merg din nou!”
wowbiz.ro
„Am intrat în metastază” Alina Pușcău, anunț cutremurător înainte să intre în operație! Vedeta a transmis un mesaj emoționant fanilor
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Șoferul care a provocat tragedia din Brașov, plasat sub control judiciar. Ce i-au interzis procurorii
iamsport.ro
Mihai Rotaru a spus ce pachet de acțiuni deține, de fapt, la Universitatea Craiova: ”Pot să rămân și cu mai puțin!”
MediaFlux
Tradiții și obiceiuri pentru ziua de 15 august. Ce este interzis să faci de Adormirea Maicii Domnului
stirilekanald.ro
UPDATE Zi decisivă pentru Călin Georgescu! Fostul candidat la prezidențiale află dacă va fi judecat pentru tentativă de lovitură de stat