Imaginea anului cu Cristi Borcea! Și-a adunat toți cei nouă copii și a ieșit la masă: „Suntem binecuvântați”

Cristi Borcea este deja faimos pentru faptul că are o familie extrem de numeroasă. Acesta a fost ținta multor glume, însăp în ciuda tuturor răutăților, Borcea se poate lăuda cu nouă copii frumoși și sănătoși.
Alina Costache
13 aug. 2024, 16:43
Imaginea anului cu Cristi Borcea! Și-a adunat toți cei nouă copii și a ieșit la masă: „Suntem binecuvântați”
Imaginea anului cu Cristi Borcea! Și-a adunat toți cei nouă copii și a ieșit la masă: „Suntem binecuvântați”

Cristi Borcea are 54 de ani, însă nu a pierdut deloc timpul. În toți acești ani, omul de afaceri și-a asigurat continuitatea liniei familiei și nu oricum, ci cu nu mai puțin de 9 copii. Actuala sa parteneră, Valentina Pelinel, a postat o fotografie absolut unică, în care Borcea apare alături de toți copiii săi.

Valentina Pelinel a scris și o scurtă, dar extrem de cuprinzătoare descirere. Ea a ținut să sublinieze faptul că familia lor este una extrem de fericită.

Citește și: Gigi Nețoiu iese din afacerea ”Doi Cocoși”! Mama lui Cristi Borcea va începe construcția ansamblului rezidențial cu 102 apartamente

„Familie mare. Nouă copii. Familia noastră. Copii fericiți, părinți fericiți. Suntem binecuvântați”, a scris Valentina Pelinel în descrierea fotografiei, în limba engleză.

Cristi Borcea a fost căsătorit până acum de 3 ori, având în total 9 copii cu 4 femei diferite. Din prima sa căsătorie, cea cu Mihaela Borcea, au venit pe lume Patrick, Melissa și Angelo, în timp ce George Alexandru și Gloria sunt copiii lui Cristi Borcea cu Alina Vidican.

Cu toate că încă era căsătorit cu Vidican, Cristi Borcea a avut ochi și pentru avocata Simona Dana Voiculescu, cu care a avut și o o aventură. În urma acestei idile a rezultat o superbă fetiță pe nume Andreina Carolyn Christine.

Cu Valentina Pelinel s-a căsătorit ultima oară și tot cu ea are o relație și în prezent. Și cu ea a făcut alți trei copii, respectiv Milan, Indira Maria și Rania Maria.

Într-un interviu acordat acum patru ani, Cristi Borcea a mărturisit că rare sunt momentele în care reușește să stea la aceeași masă cu toți copiii săi.

„Da, am nouă copii. Am reușit să-mi toți copiii anul trecut, în vară. Eu eram în detenție și am avut permisie să ies cinci zile din penitenciar. Atunci i-am văzut pe toți. Cu copiii din America, cu Alex și Gloria, e mai greu. Coco, băiatul meu, e tot dinamovist. Bine, sunt toți dinamoviști. Sângele apă nu se face”, spunea Cristi Borcea.

Citește și: Valentina Pelinel aruncă bomba despre relația dintre Cristi Borcea și copiii lor: „Nu poate, oricât ar încerca el”

DailyBusiness
Palatul Parlamentului, fără apă timp de 3 zile. Lucrări urgente la rețeaua internă
Spynews
Femeie, moartă în frig după ce a fost bătută și dată afară din casă de concubin. Avea 36 de ani
Fanatik.ro
Gigi Becali îl bagă în ședință pe Darius Olaru după FC Argeș – FCSB 1-0: „O să-l sun să îl rog asta!”
Capital.ro
Medicamentele care te lasă fără permis de conducere. Pot influența testele antidrog: Conțin substanțe similare unor droguri
Playtech.ro
Cea mai importantă ramură dintr-un pom: la ce să fii atent când tai copacii din grădină
Adevarul
Câte kilograme sunt normale și de ce greutatea ideală nu există. Medic: „Circumferința taliei poate spune mai mult decât cântarul”
wowbiz.ro
Mădălin Ionescu, în doliu! Fostul prezentator TV a făcut anunțul trist: „A sfârșit discret, în somn”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Sergiu, tânărul împușcat în Italia a fost înmormântat! Imaginile DURERII cu momentul în care mam... Vezi mai mult
iamsport.ro
BREAKING | Rivala din SuperLiga 'încearcă să îl deturneze' pe Moruțan din drumul spre Rapid: 'Așa am auzit'
MediaFlux
Vouchere de vacanță 2026. Noi modificări pentru angajați. Cum vor putea fi folosite
stirilekanald.ro
Mama lui Sergiu Țârnă, sfâșiată de durere după moartea tânărului. Mesajul dureros transmis polițistului criminal: ”Mi-au rupt sufletul”
Superliga 2025 – runda finală: FCSB vs Rapid și alte 2 meciuri de top în weekend