IMAGINI EMOŢIONANTE. Mihai Neşu s-a bucurat cu jucătorii după victoria lui U Cluj VIDEO

Mihai Nesu, noul video analist al celor de la U Cluj, s-a bucurat alaturi de jucatori dupa ce "sepcile rosii" s-au calificat dramatic in optimile de finala ale Cupei Romaniei.

25 sept. 2014, 20:25

Mihai Nesu a urmarit pe viu partida din Cupa Romaniei jucata de U la Oradea, cu FC Bihor. nesu s-a bucurat la marginea terenului alaturi de jucatorii lui U, care au batut Bihorul cu 5-4 dupa executarea loviturilor de la 11 metri.

U Cluj s-a calificat, joi, în optimile de finală ale Cupei României, învingând formația FC Bihor la loviturile de departajare, scor 5-4. La finalul celor 120 de minute de joc, cele două echipe se aflau la egalitate, scor 1-1. Clujenii au deschis scorul prin Boutadjine, în minutul 57, bihorenii reuşind egalarea prin Sorian, în minutul 85.