Incident într-un spital din Rusia: Un medic a OMORÂT în bătaie un pacient VIDEO

Imagini şocante filmate într-un spital din Rusia. Un medic a omorât în bătaie un pacient.
Iulian Tudor
09 ian. 2016, 21:35
Incident într-un spital din Rusia: Un medic a OMORÂT în bătaie un pacient VIDEO

Incidentul a fost surprins de camerele de supraveghere amplasare în holul spitalului din oraşul Belgorod, potrivit România TV. În imagini se poate vedea cum pacientul este consultat de o asistentă, moment în care în salon intră un medic, care începe să-l ia la bătaie.

Bărbatul a reuşit să fugă, iar doctorul a început să lovească altă persoană aflată pe hol, probabil prieten al primei victime.

Primul pacient lovit s-a întors, iar medicul bătăuş i-a dat un pumn care i-a curmat viaţa. Se pare că, înainte, bolnavul ar fi lovit asistenta care voia să îl consulte.

Medicul a fost pus sub acuzare pentru ucidere din culpă.

DailyBusiness
Ministrul Energiei convoacă Comandamentul Energetic Național, pe fondul vremii severe și al avariilor din rețea
Spynews
Valentin de la Mireasa o acuză pe Alina că nu îl îngrijește pe copilul lor: ”Mi-ai zis că te duci la agățat”
Fanatik.ro
Otto Hindrich a plecat să facă vizita medicală la Legia Varșovia. Câți bani încasează CFR Cluj și cine va intra în poartă. Exclusiv
Capital.ro
Stagiu militar obligatoriu în România? Radu Miruță: Tocmai s-a încheiat discuţia. Decizie pentru românii cu vârste între 18 și 35 de ani
Playtech.ro
Câți kilometri de autostrăzi și drumuri expres se vor inaugura în România în 2026
Adevarul
Macron insistă să negocieze cu Putin. Cum ar trebui decriptat la București planul Franței: „E liderul de care Europa avea nevoie”
wowbiz.ro
Medicii au făcut anunțul despre Sofia Vicoveanca, după ce artista a suferit un infarct! Ce se întâmplă cu ea în aceste momente?
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Veronica si Dorobațu sunt câștigătorii „Casa iubirii” sezonul patru. Primele declarații după ce au intrat in posesia marelui premiu
iamsport.ro
Mario Iorgulescu a dezvăluit ce s-ar fi întâmplat chiar înaintea accidentului mortal comis: ”M-a sunat Alex Pițurcă. Tata le-a zis să nu îmi dea cheile de la mașină!”
MediaFlux
Primele imagini cu Șerban Huidu la volan de când și-a luat iar permisul! Cârcotașul conduce un „Merțan” și fumează trabucuri FOTO și VIDEO PAPARAZZI
stirilekanald.ro
Femeie împușcată de 7 ori în fața copilului ei de 1 an! Doi indivizi mascați au intrat în locuință și au atacat-o fără milă! De necrezut ce a urmat
Superliga 2025 – runda finală: FCSB vs Rapid și alte 2 meciuri de top în weekend